align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-starejši dečki U15
  Zapisnik: 2. krog 06.09.20
   TEKMA: Triglav Domplan - Šenčur-Velesovo U14 3 : 1 (2 : 0)
   Kraj: Kranj - Športni center Kranj - igrišče z UT    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Zupanc Andraž
   1. pomočnik: Žerjavič Simon
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Triglav Domplan
Priimek in ime
  4  Glogovčan Jernej
  5  Rajlić Ognjen
  6  Breznik Vid
  7  Varmaz Plava Tian
  9  Beljkaš Maksim Vid
  10  Tofaj Nikola
  11  Kukavica Inas (K)
  13  Istenič Tim
  16  Radiković Luka
  19  Jemec Blaž
  23  Vasić Tijan (V)
   Šenčur-Velesovo U14
Priimek in ime
  4  Šimnovec Matevž (K)
  5  Zupanc Matic
  6  Stojko Luka
  9  Plevel Jerca
  10  Ljubeljšek Matic
  12  Debeljak Ažbe (V)
  15  Okorn Lovro
  16  Šenk Jakob
  17  Podgoršek Jakob
  20  Vučenović Nemanja
  77  Jesenovec Jošt
  Rezervni igralci
  8  Saloski Sefer
  17  Šluga Erazem
  18  Torkar Nejc
  20  Kljajević Vlado
  70  Kuhar Nejc
  Rezervni igralci
  18  Albreht Svit
  23  Fon Maj
  25  Udovč Rok
   TRENER
   Triglav Domplan
   Kaltak Jasmin
   Šenčur-Velesovo U14
   Jerina Matic
   STRELCI
   Triglav Domplan
   1 : 0 11 - Kukavica Inas (10')
   2 : 0 16 - Radiković Luka (35')
   Šenčur-Velesovo U14
   3 : 0 12 - Debeljak Ažbe (37') AG
   3 : 1 15 - Okorn Lovro (47')
   OPOMINJANI
   Triglav Domplan
   Šenčur-Velesovo U14
   IZKLJUČENI
   Triglav Domplan
   Šenčur-Velesovo U14
   MENJAVE
   Triglav Domplan
  Minuta  Igralec
  36'     18 - Torkar Nejc
       10 - Tofaj Nikola
  36'     8 - Saloski Sefer
       16 - Radiković Luka
  45'     20 - Kljajević Vlado
       9 - Beljkaš Maksim Vid
  45'     70 - Kuhar Nejc
       13 - Istenič Tim
  45'     17 - Šluga Erazem
       4 - Glogovčan Jernej
   Šenčur-Velesovo U14
  Minuta  Igralec
  47'     25 - Udovč Rok
       20 - Vučenović Nemanja
  56'     18 - Albreht Svit
       9 - Plevel Jerca
REZULTATI
GNL-člani 2020/21
8. krog 17.10.20
Kranjska Gora : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 8
Visoko : Zarica Kranj 4 : 1
SIJ Acroni Jesenice : Velesovo-Cerklje 4 : 2
Bled Hirter : Polet 3 : 0
Niko Železniki : Britof 1 : 3
Preddvor : Bohinj 1 : 2
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan