align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-starejši dečki U15
  Zapisnik: 3. krog 10.09.20
   TEKMA: Triglav Domplan-bordo - Niko Železniki 6 : 1 (3 : 1)
   Kraj: Kranj - Športni center Kranj - igrišče z UT    Gledalcev: 1
   Glavni sodnik Dobnikar Tilen
   1. pomočnik: Šoštarič Urban
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Triglav Domplan-bordo
Priimek in ime
  7  Kranjc Žiga (K)
  8  Huskić Tian
  9  Hozjan Žak
  10  Varagić Aleksij
  13  Begovič Žan
  15  Baltič Aljaž
  17  Platiša Ruben
  18  Arh Anže
  19  Orehek Aljoša
  24  Raztresen Nik (V)
  28  Povšič Luka
   Niko Železniki
Priimek in ime
  1  Bernik Jošt (V)
  2  Lotrič Matjaž
  3  Šolar Ožbolt
  4  Nastran Mark
  5  Demšar Jože
  6  Primožič Žak
  7  Mohorič Tevž
  8  Lotrič Jure
  9  Vrhunc Gašper
  10  Arko Urh (K)
  11  Purgar Žiga
  Rezervni igralci
  1  Krasniqi Ilaz (V)
  2  Koštrun Krištof
  12  Ćoralić Ernan
  21  Sabolek David
  22  Kerec Ian
  33  Orlič Luka
  Rezervni igralci
  13  Pintar Drejc
   TRENER
   Triglav Domplan-bordo
   Grobolšek Žiga
   Niko Železniki
   Pratljačić Ante
   STRELCI
   Triglav Domplan-bordo
   1 : 1 7 - Kranjc Žiga (8')
   2 : 1 15 - Baltič Aljaž (24')
   3 : 1 15 - Baltič Aljaž (27')
   4 : 1 19 - Orehek Aljoša (46')
   5 : 1 17 - Platiša Ruben (55')
   6 : 1 13 - Begovič Žan (68')
   Niko Železniki
   0 : 1 3 - Šolar Ožbolt (6')
   OPOMINJANI
   Triglav Domplan-bordo
   Niko Železniki
   IZKLJUČENI
   Triglav Domplan-bordo
   Niko Železniki
   MENJAVE
   Triglav Domplan-bordo
  Minuta  Igralec
  44'     21 - Sabolek David
       18 - Arh Anže
  44'     2 - Koštrun Krištof
       28 - Povšič Luka
  50'     22 - Kerec Ian
       8 - Huskić Tian
  55'     12 - Ćoralić Ernan
       19 - Orehek Aljoša
  55'     33 - Orlič Luka
       17 - Platiša Ruben
   Niko Železniki
  Minuta  Igralec
REZULTATI
GNL-člani 2020/21
8. krog 17.10.20
Kranjska Gora : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 8
Visoko : Zarica Kranj 4 : 1
SIJ Acroni Jesenice : Velesovo-Cerklje 4 : 2
Bled Hirter : Polet 3 : 0
Niko Železniki : Britof 1 : 3
Preddvor : Bohinj 1 : 2
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan