align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-starejši dečki U15
  Zapisnik: 3. krog 10.09.20
   TEKMA: Zarica Bitnje - Preddvor-Šenčur 2 : 9 (0 : 5)
   Kraj: Kranj- Zarica - Športni park Zarica, Kranj    Gledalcev: 1
   Glavni sodnik Močnik Perič Aleš
   1. pomočnik: Jošt Nik
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Zarica Bitnje
Priimek in ime
  3  Kos Nace
  4  Šifrer Blaž (K)
  6  Malgaj Nejc
  7  Sedej Tian Mai
  8  Talić Daris
  9  Lebar Maj
  10  Petrič Tim
  11  Miklavčič Miha
  13  Košir David
  14  Strajnar Jaka
  99  Žibert Jaka (V)
   Preddvor-Šenčur
Priimek in ime
  1  Fritz Tadej (V)
  3  Hribernik Bine (K)
  4  Bele Mark
  7  Mijatović Daniel
  8  Repič Bor
  9  Kristjan Špiler
  10  Strojan Šporar Jošt
  11  Volčjak Jernej
  14  Valjavec Gašper
  15  Podjed Rok
  23  Pesko Tin Lan
  Rezervni igralci
  1  Nacevski Martin (V)
  Rezervni igralci
  13  Volčjak Jaka
  16  Krč Štefan
  19  Grilc Enej
  22  Bergant Krištof
  24  Šenk Žan
   TRENER
   Zarica Bitnje
   Mjerimačka Boban
   Preddvor-Šenčur
   Pavlič Gregor
   STRELCI
   Zarica Bitnje
   1 : 7 9 - Lebar Maj (61')
   2 : 9 11 - Miklavčič Miha (64')
   Preddvor-Šenčur
   0 : 1 11 - Volčjak Jernej (3')
   0 : 2 11 - Volčjak Jernej (17')
   0 : 3 7 - Mijatović Daniel (28')
   0 : 4 9 - Kristjan Špiler (32')
   0 : 5 9 - Kristjan Špiler (35')
   0 : 6 8 - Repič Bor (37')
   0 : 7 9 - Kristjan Špiler (43')
   1 : 8 4 - Bele Mark (63')
   1 : 9 10 - Strojan Šporar Jošt (64')
   OPOMINJANI
   Zarica Bitnje
   Preddvor-Šenčur
   IZKLJUČENI
   Zarica Bitnje
   Preddvor-Šenčur
   MENJAVE
   Zarica Bitnje
  Minuta  Igralec
  36'     1 - Nacevski Martin
       13 - Košir David
   Preddvor-Šenčur
  Minuta  Igralec
  43'     13 - Volčjak Jaka
       23 - Pesko Tin Lan
  43'     16 - Krč Štefan
       14 - Valjavec Gašper
  60'     19 - Grilc Enej
       3 - Hribernik Bine
  60'     24 - Šenk Žan
       9 - Kristjan Špiler
  60'     22 - Bergant Krištof
       7 - Mijatović Daniel
REZULTATI
GNL-člani 2020/21
8. krog 17.10.20
Kranjska Gora : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 8
Visoko : Zarica Kranj 4 : 1
SIJ Acroni Jesenice : Velesovo-Cerklje 4 : 2
Bled Hirter : Polet 3 : 0
Niko Železniki : Britof 1 : 3
Preddvor : Bohinj 1 : 2
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan