align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-starejši dečki U15
  Zapisnik: 3. krog 10.09.20
   TEKMA: Sava Kranj - Škofja Loka-Medvode 5 : 1 (3 : 1)
   Kraj: Kranj - Stražišče - Športni center Stražišče    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik Brezar Davor
   1. pomočnik: Radosavljević Alex
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Sava Kranj
Priimek in ime
  3  Spasovski David
  4  Petkovski Filip
  5  Zupančič Rok
  6  Gogić Tijan (K)
  9  Nikolić Uroš
  10  Tadić Jaka
  12  Mehani Albert (V)
  13  Marković Mihailo
  16  Maček Maks
  17  Kukolaj Dorijan
  48  Rakovec Maj
   Škofja Loka-Medvode
Priimek in ime
  1  Vrhunec Urban (V)
  2  Hafner Maks
  4  Tošeski Tim
  5  Iliev Filip
  6  Vrabec Matevž (K)
  7  Ćosić Kristijan
  9  Kostić Drejc
  10  Zadravec Naj
  15  Košir Anže
  17  Handanagić Hanan
  18  Eržen Luka
  Rezervni igralci
  15  Zupančič Urh
  19  Šmitran Savo
  20  Dagarin Oliver
  42  Dvojmoč Tjaš
  Rezervni igralci
  3  Vučkov Ilijan
  8  Medved Tjaš
  11  Ule Aleksander
  13  Keše Žak
  14  Stanič Žan Miloš
  19  Slijepčević Daniel
  20  Pavlišič Luka (V)
   TRENER
   Sava Kranj
   Gogič Goran
   Škofja Loka-Medvode
   Pokorn Jalen
   STRELCI
   Sava Kranj
   1 : 1 9 - Nikolić Uroš (19')
   2 : 1 10 - Tadić Jaka (20')
   3 : 1 3 - Spasovski David (30')
   4 : 1 19 - Šmitran Savo (66')
   5 : 1 13 - Marković Mihailo (68')
   Škofja Loka-Medvode
   0 : 1 18 - Eržen Luka (13')
   OPOMINJANI
   Sava Kranj
   Škofja Loka-Medvode
   IZKLJUČENI
   Sava Kranj
   Škofja Loka-Medvode
    1 - Vrhunec Urban (16')
   MENJAVE
   Sava Kranj
  Minuta  Igralec
  43'     19 - Šmitran Savo
       5 - Zupančič Rok
  57'     15 - Zupančič Urh
       10 - Tadić Jaka
  64'     20 - Dagarin Oliver
       4 - Petkovski Filip
  67'     42 - Dvojmoč Tjaš
       9 - Nikolić Uroš
   Škofja Loka-Medvode
  Minuta  Igralec
  17'     14 - Stanič Žan Miloš
       15 - Košir Anže
  46'     20 - Pavlišič Luka
       2 - Hafner Maks
  54'     3 - Vučkov Ilijan
       5 - Iliev Filip
  67'     13 - Keše Žak
       7 - Ćosić Kristijan
  70'     11 - Ule Aleksander
       18 - Eržen Luka
REZULTATI
GNL-člani 2020/21
8. krog 17.10.20
Kranjska Gora : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 8
Visoko : Zarica Kranj 4 : 1
SIJ Acroni Jesenice : Velesovo-Cerklje 4 : 2
Bled Hirter : Polet 3 : 0
Niko Železniki : Britof 1 : 3
Preddvor : Bohinj 1 : 2
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan