align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-starejši dečki U15
  Zapisnik: 3. krog 10.09.20
   TEKMA: Šobec Lesce - Tržič 2012 7 : 0 (4 : 0)
   Kraj: Lesce - Igrišče na Žagi, Lesce    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Markež Aljoša
   1. pomočnik: Hadžić Benjamin
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Šobec Lesce
Priimek in ime
  1  Džinić Alin (V)
  2  Bernik David
  3  Humerca Jakob (K)
  4  Sadikaj Butrint
  5  Sernel Tit
  6  Hajzeri Roberto
  7  Mesojedec Erzin Marti
  8  Cumbo David
  9  Golub Mitja
  10  Zupan Tevž
  11  Madon Maja
   Tržič 2012
Priimek in ime
  2  Bečan Črt
  3  Mladenovski Žan
  5  Meglič David
  7  Hadžić Alen
  8  Erman Aljaž
  9  Slabe Rok
  12  Rutar Miha (V)
  13  Gaberc Nike Leo
  17  Aljančič Klemen
  18  Kukovič Urban (K)
  19  Premrl Tevž
  Rezervni igralci
  13  Gaber Vid
  14  Lepir Uroš
  15  Mitkovski Damjan
  16  Brulc Koblar Lovro
  19  Koman Jan
  20  Kobal Nikki
  23  Černe Lovro
  Rezervni igralci
  1  Vogelnik Gašper (V)
  10  Biberović Tarik
  11  Cinac Tonio
   TRENER
   Šobec Lesce
   Jožef Andrej
   Tržič 2012
   STRELCI
   Šobec Lesce
   1 : 0 9 - Golub Mitja (22')
   2 : 0 19 - Koman Jan (28')
   3 : 0 9 - Golub Mitja (32')
   4 : 0 11 - Madon Maja (33')
   5 : 0 19 - Koman Jan (41')
   6 : 0 7 - Mesojedec Erzin Marti (65')
   7 : 0 10 - Zupan Tevž (67')
   Tržič 2012
   OPOMINJANI
   Šobec Lesce
    14 - Lepir Uroš (39')
   Tržič 2012
    12 - Rutar Miha (35')
   IZKLJUČENI
   Šobec Lesce
   Tržič 2012
   MENJAVE
   Šobec Lesce
  Minuta  Igralec
  13'     19 - Koman Jan
       8 - Cumbo David
  36'     14 - Lepir Uroš
       9 - Golub Mitja
  55'     13 - Gaber Vid
       14 - Lepir Uroš
  55'     20 - Kobal Nikki
       4 - Sadikaj Butrint
  60'     16 - Brulc Koblar Lovro
       5 - Sernel Tit
   Tržič 2012
  Minuta  Igralec
  36'     1 - Vogelnik Gašper
       12 - Rutar Miha
  36'     11 - Cinac Tonio
       2 - Bečan Črt
  49'     10 - Biberović Tarik
       3 - Mladenovski Žan
REZULTATI
GNL-člani 2020/21
8. krog 17.10.20
Kranjska Gora : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 8
Visoko : Zarica Kranj 4 : 1
SIJ Acroni Jesenice : Velesovo-Cerklje 4 : 2
Bled Hirter : Polet 3 : 0
Niko Železniki : Britof 1 : 3
Preddvor : Bohinj 1 : 2
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan