align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-starejši dečki U15
  Zapisnik: 4. krog 13.09.20
   TEKMA: SIJ Acroni Jesenice - Triglav Domplan-bordo 1 : 7 (1 : 3)
   Kraj: Jesenice - Športni park Podmežakla Jesenice, UT    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik Markež Aljoša
   1. pomočnik: Por Jakob
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   SIJ Acroni Jesenice
Priimek in ime
  3  Kranjec Jan
  5  Markež Erik
  7  Mlakar Matic
  9  Tadić Ivano
  10  Adrović Evin
  11  Božić Mateo (K)
  12  Samardžić Adis (V)
  13  Uščuplić Edin
  14  Biščević Lan
  16  Kerić Dino
  17  Huseinbašić Adis
   Triglav Domplan-bordo
Priimek in ime
  1  Krasniqi Ilaz (V)
  7  Kranjc Žiga (K)
  8  Huskić Tian
  9  Hozjan Žak
  10  Varagić Aleksij
  13  Begovič Žan
  15  Baltič Aljaž
  17  Platiša Ruben
  18  Arh Anže
  19  Orehek Aljoša
  28  Povšič Luka
  Rezervni igralci
  2  Halilović Ela
  4  Omerdić Haris
  6  Žmuc Adam
  8  Zrnič Timon
  15  Stević Nik
  Rezervni igralci
  2  Koštrun Krištof
  12  Ćoralić Ernan
  21  Sabolek David
  24  Raztresen Nik (V)
  33  Orlič Luka
   TRENER
   SIJ Acroni Jesenice
   Džamastagič Maksud
   Triglav Domplan-bordo
   Grobolšek Žiga
   STRELCI
   SIJ Acroni Jesenice
   1 : 1 9 - Tadić Ivano (16')
   Triglav Domplan-bordo
   0 : 1 13 - Begovič Žan (2')
   1 : 2 8 - Huskić Tian (19')
   1 : 3 7 - Kranjc Žiga (31')
   1 : 4 10 - Varagić Aleksij (40') 11m
    19 - Orehek Aljoša (43') 11m
   1 : 5 17 - Platiša Ruben (56')
   1 : 6 17 - Platiša Ruben (63')
   1 : 7 33 - Orlič Luka (68')
   OPOMINJANI
   SIJ Acroni Jesenice
    4 - Omerdić Haris (40')
    17 - Huseinbašić Adis (40')
    13 - Uščuplić Edin (43')
   Triglav Domplan-bordo
    19 - Orehek Aljoša (15')
   IZKLJUČENI
   SIJ Acroni Jesenice
   Triglav Domplan-bordo
   MENJAVE
   SIJ Acroni Jesenice
  Minuta  Igralec
  6'     4 - Omerdić Haris
       16 - Kerić Dino
  49'     8 - Zrnič Timon
       3 - Kranjec Jan
  60'     2 - Halilović Ela
       10 - Adrović Evin
  68'     6 - Žmuc Adam
       9 - Tadić Ivano
   Triglav Domplan-bordo
  Minuta  Igralec
  36'     2 - Koštrun Krištof
       7 - Kranjc Žiga
  42'     21 - Sabolek David
       28 - Povšič Luka
  47'     24 - Raztresen Nik
       1 - Krasniqi Ilaz
  47'     33 - Orlič Luka
       15 - Baltič Aljaž
  51'     12 - Ćoralić Ernan
       19 - Orehek Aljoša
REZULTATI
GNL-člani 2020/21
8. krog 17.10.20
Kranjska Gora : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 8
Visoko : Zarica Kranj 4 : 1
SIJ Acroni Jesenice : Velesovo-Cerklje 4 : 2
Bled Hirter : Polet 3 : 0
Niko Železniki : Britof 1 : 3
Preddvor : Bohinj 1 : 2
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan