align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-starejši dečki U15
  Zapisnik: 4. krog 13.09.20
   TEKMA: Niko Železniki - Sava Kranj 0 : 16 (0 : 8)
   Kraj: Železniki - Igrišče Nivica, Železniki    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Habuš Žan
   1. pomočnik: Mahmutovič Emma
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Niko Železniki
Priimek in ime
  1  Bernik Jošt (V)
  2  Purgar Žiga
  3  Pintar Drejc
  4  Zukić Alan
  5  Nastran Mark
  6  Lotrič Matjaž
  7  Lotrič Jure
  8  Arko Urh (K)
  9  Vrhunc Gašper
  10  Mohorič Tevž
  11  Primožič Žak
   Sava Kranj
Priimek in ime
  3  Spasovski David
  4  Zupančič Rok
  5  Kukolaj Dorijan
  6  Gogić Tijan (K)
  9  Nikolić Uroš
  11  Tadić Jaka
  12  Mehani Albert (V)
  15  Zupančič Urh
  16  Maček Maks
  18  Šmitran Savo
  36  Rakovec Maj
  Rezervni igralci
  13  Šubic Toni
  14  Luznar Urh
  Rezervni igralci
  43  Dvojmoč Tjaš
  45  Radončić Adel
  47  Dagarin Oliver
   TRENER
   Niko Železniki
   Bertoncelj Tomaž
   Sava Kranj
   Gogič Goran
   STRELCI
   Niko Železniki
   Sava Kranj
   0 : 1 9 - Nikolić Uroš (4')
   0 : 2 9 - Nikolić Uroš (13')
   0 : 3 9 - Nikolić Uroš (17')
   0 : 4 9 - Nikolić Uroš (20')
   0 : 5 9 - Nikolić Uroš (26')
   0 : 6 6 - Gogić Tijan (28')
   0 : 7 9 - Nikolić Uroš (32')
   0 : 8 9 - Nikolić Uroš (34')
   0 : 9 43 - Dvojmoč Tjaš (39')
   0 : 10 11 - Tadić Jaka (44')
   0 : 11 11 - Tadić Jaka (55')
   0 : 12 36 - Rakovec Maj (57')
   0 : 13 18 - Šmitran Savo (58')
   0 : 14 18 - Šmitran Savo (65')
   0 : 15 16 - Maček Maks (69')
   0 : 16 16 - Maček Maks (70')
   OPOMINJANI
   Niko Železniki
   Sava Kranj
    5 - Kukolaj Dorijan (35')
   IZKLJUČENI
   Niko Železniki
   Sava Kranj
   MENJAVE
   Niko Železniki
  Minuta  Igralec
  45'     13 - Šubic Toni
       11 - Primožič Žak
   Sava Kranj
  Minuta  Igralec
  36'     43 - Dvojmoč Tjaš
       9 - Nikolić Uroš
  36'     47 - Dagarin Oliver
       5 - Kukolaj Dorijan
REZULTATI
GNL-člani 2020/21
8. krog 17.10.20
Kranjska Gora : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 8
Visoko : Zarica Kranj 4 : 1
SIJ Acroni Jesenice : Velesovo-Cerklje 4 : 2
Bled Hirter : Polet 3 : 0
Niko Železniki : Britof 1 : 3
Preddvor : Bohinj 1 : 2
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan