align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-starejši dečki U15
  Zapisnik: 4. krog 17.09.20
   TEKMA: Škofja Loka-Medvode - Šobec Lesce 2 : 4 (2 : 2)
   Kraj: Sveti Duh - Igrišče Gorajte, Sv.Duh - Virmaše    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik Gregorc Jan
   1. pomočnik: Radosavljević Alex
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Škofja Loka-Medvode
Priimek in ime
  1  Pavlišič Luka (V)
  2  Hafner Maks
  4  Tošeski Tim
  6  Vrabec Matevž (K)
  7  Ćosić Kristijan
  8  Medved Tjaš
  9  Kostić Drejc
  10  Zadravec Naj
  11  Ule Aleksander
  15  Košir Anže
  17  Handanagić Hanan
   Šobec Lesce
Priimek in ime
  1  Džinić Alin (V)
  2  Bernik David
  3  Humerca Jakob
  4  Sadikaj Butrint
  5  Sernel Tit
  6  Hajzeri Roberto
  8  Cenček Jaka (K)
  9  Lepir Uroš
  10  Zupan Tevž
  11  Koman Jan
  20  Kobal Nikki
  Rezervni igralci
  3  Vučkov Ilijan
  5  Iliev Filip
  13  Keše Žak
  14  Stanič Žan Miloš
  18  Korać Din
  19  Slijepčević Daniel
  Rezervni igralci
  13  Golub Mitja
  14  Brulc Koblar Lovro
  15  Kveder David
  16  Mitkovski Damjan
  17  Mesojedec Erzin Marti
   TRENER
   Škofja Loka-Medvode
   Pokorn Jalen
   Šobec Lesce
   Jožef Andrej
   STRELCI
   Škofja Loka-Medvode
   1 : 1 7 - Ćosić Kristijan (10')
   2 : 1 7 - Ćosić Kristijan (17')
   Šobec Lesce
   0 : 1 11 - Koman Jan (8')
   2 : 2 20 - Kobal Nikki (28')
   2 : 3 10 - Zupan Tevž (46')
   2 : 4 8 - Cenček Jaka (52')
   OPOMINJANI
   Škofja Loka-Medvode
    2 - Hafner Maks (22')
   Šobec Lesce
    1 - Džinić Alin (17')
    8 - Cenček Jaka (60')
   IZKLJUČENI
   Škofja Loka-Medvode
   Šobec Lesce
   MENJAVE
   Škofja Loka-Medvode
  Minuta  Igralec
  55'     13 - Keše Žak
       15 - Košir Anže
  55'     19 - Slijepčević Daniel
       10 - Zadravec Naj
  62'     14 - Stanič Žan Miloš
       2 - Hafner Maks
   Šobec Lesce
  Minuta  Igralec
  43'     16 - Mitkovski Damjan
       9 - Lepir Uroš
  60'     14 - Brulc Koblar Lovro
       11 - Koman Jan
  65'     15 - Kveder David
       20 - Kobal Nikki
REZULTATI
GNL-člani 2020/21
8. krog 17.10.20
Kranjska Gora : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 8
Visoko : Zarica Kranj 4 : 1
SIJ Acroni Jesenice : Velesovo-Cerklje 4 : 2
Bled Hirter : Polet 3 : 0
Niko Železniki : Britof 1 : 3
Preddvor : Bohinj 1 : 2
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan