align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-starejši dečki U15
  Zapisnik: 5. krog 20.09.20
   TEKMA: Šobec Lesce - Niko Železniki 8 : 0 (3 : 0)
   Kraj: Lesce - Igrišče na Žagi, Lesce    Gledalcev: 1
   Glavni sodnik Šmajc David
   1. pomočnik: Ajdovec Jan
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Šobec Lesce
Priimek in ime
  1  Džinić Alin (V)
  2  Bernik David
  3  Humerca Jakob (K)
  4  Sadikaj Butrint
  5  Sernel Tit
  6  Hajzeri Roberto
  7  Mesojedec Erzin Marti
  9  Koman Jan
  10  Zupan Tevž
  11  Madon Maja
  20  Kobal Nikki
   Niko Železniki
Priimek in ime
  1  Bernik Jošt (V)
  2  Purgar Žiga
  3  Pintar Drejc
  4  Pintar Jure
  5  Nastran Mark
  6  Šolar Ožbolt
  7  Lotrič Jure
  8  Arko Urh (K)
  9  Vrhunc Gašper
  10  Luznar Urh
  11  Mohorič Tevž
  Rezervni igralci
  8  Lepir Uroš
  13  Golub Mitja
  14  Brulc Koblar Lovro
  15  Mitkovski Damjan
  16  Černe Lovro
  19  Cumbo David
  21  Kveder David
  Rezervni igralci
  13  Šubic Toni
  14  Lušina Nejc
  15  Primožič Žak
  16  Zukić Alan
   TRENER
   Šobec Lesce
   Zupan Peter
   Niko Železniki
   Bertoncelj Tomaž
   STRELCI
   Šobec Lesce
   1 : 0 7 - Mesojedec Erzin Marti (20') 11m
   2 : 0 9 - Koman Jan (30')
   3 : 0 7 - Mesojedec Erzin Marti (35')
   4 : 0 14 - Brulc Koblar Lovro (46')
   5 : 0 14 - Brulc Koblar Lovro (53')
   6 : 0 7 - Mesojedec Erzin Marti (55')
   7 : 0 10 - Zupan Tevž (57')
   8 : 0 7 - Mesojedec Erzin Marti (69')
   Niko Železniki
   OPOMINJANI
   Šobec Lesce
   Niko Železniki
   IZKLJUČENI
   Šobec Lesce
    13 - Golub Mitja (48')
   Niko Železniki
   MENJAVE
   Šobec Lesce
  Minuta  Igralec
  32'     13 - Golub Mitja
       9 - Koman Jan
  43'     14 - Brulc Koblar Lovro
       20 - Kobal Nikki
  51'     21 - Kveder David
       4 - Sadikaj Butrint
  51'     19 - Cumbo David
       11 - Madon Maja
  57'     15 - Mitkovski Damjan
       5 - Sernel Tit
   Niko Železniki
  Minuta  Igralec
  36'     14 - Lušina Nejc
       3 - Pintar Drejc
  58'     15 - Primožič Žak
       11 - Mohorič Tevž
  65'     13 - Šubic Toni
       5 - Nastran Mark
REZULTATI
GNL-člani 2020/21
8. krog 17.10.20
Kranjska Gora : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 8
Visoko : Zarica Kranj 4 : 1
SIJ Acroni Jesenice : Velesovo-Cerklje 4 : 2
Bled Hirter : Polet 3 : 0
Niko Železniki : Britof 1 : 3
Preddvor : Bohinj 1 : 2
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan