align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-starejši dečki U15
  Zapisnik: 5. krog 20.09.20
   TEKMA: Sava Kranj - SIJ Acroni Jesenice 11 : 0 (5 : 0)
   Kraj: Kranj - Stražišče - Športni center Stražišče    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Žnidaršič Andrej
   1. pomočnik: Radakovič Darko
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Sava Kranj
Priimek in ime
  3  Spasovski David
  4  Zupančič Rok
  6  Gogić Tijan (K)
  9  Nikolić Uroš
  10  Tadić Jaka
  12  Gogić David (V)
  13  Stojnić Marko
  15  Zupančič Urh
  17  Kukolaj Dorijan
  18  Šmitran Savo
  42  Rakovec Maj
   SIJ Acroni Jesenice
Priimek in ime
  3  Kranjec Jan
  5  Biščević Lan
  6  Omerdić Haris
  7  Mlakar Matic
  8  Tadić Ivano
  9  Adrović Evin
  10  Božić Mateo (K)
  12  Zrnič Timon (V)
  13  Samardžić Adis
  16  Huseinbašić Adis
  17  Markež Erik
  Rezervni igralci
  19  Mehani Albert
  20  Dvojmoč Tjaš
  22  Dagarin Oliver
  48  Radončić Adel
  Rezervni igralci
  2  Uščuplić Edin
  4  Halilović Ela
  19  Murić Sandin
   TRENER
   Sava Kranj
   Gogič Goran
   SIJ Acroni Jesenice
   Džamastagič Maksud
   STRELCI
   Sava Kranj
   1 : 0 9 - Nikolić Uroš (10')
   2 : 0 9 - Nikolić Uroš (13')
   3 : 0 9 - Nikolić Uroš (23') 11m
   4 : 0 9 - Nikolić Uroš (32')
   5 : 0 4 - Zupančič Rok (35')
   6 : 0 42 - Rakovec Maj (41')
   7 : 0 3 - Spasovski David (46')
   8 : 0 3 - Spasovski David (49')
   9 : 0 10 - Tadić Jaka (55')
   10 : 0 9 - Nikolić Uroš (65')
   11 : 0 9 - Nikolić Uroš (68')
   SIJ Acroni Jesenice
   OPOMINJANI
   Sava Kranj
   SIJ Acroni Jesenice
   IZKLJUČENI
   Sava Kranj
   SIJ Acroni Jesenice
   MENJAVE
   Sava Kranj
  Minuta  Igralec
  36'     19 - Mehani Albert
       13 - Stojnić Marko
  40'     22 - Dagarin Oliver
       17 - Kukolaj Dorijan
  40'     48 - Radončić Adel
       18 - Šmitran Savo
  50'     20 - Dvojmoč Tjaš
       4 - Zupančič Rok
   SIJ Acroni Jesenice
  Minuta  Igralec
  36'     19 - Murić Sandin
       9 - Adrović Evin
  55'     4 - Halilović Ela
       8 - Tadić Ivano
REZULTATI
GNL-člani 2020/21
8. krog 17.10.20
Kranjska Gora : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 8
Visoko : Zarica Kranj 4 : 1
SIJ Acroni Jesenice : Velesovo-Cerklje 4 : 2
Bled Hirter : Polet 3 : 0
Niko Železniki : Britof 1 : 3
Preddvor : Bohinj 1 : 2
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan