align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-starejši dečki U15
  Zapisnik: 5. krog 20.09.20
   TEKMA: Zarica Bitnje - Bled-Bohinj 2 : 9 (1 : 4)
   Kraj: Bitnje - Igrišče Bitnje    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Logar Tadej
   1. pomočnik: Mahmutovič Emma
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Zarica Bitnje
Priimek in ime
  1  Nacevski Martin (V)
  2  Hadžiabdić Adi
  3  Kos Nace
  4  Talić Daris
  5  Gogala Tit
  6  Malgaj Nejc
  8  Kovše Matija
  9  Lebar Maj
  10  Petrič Tim
  15  Tine Cuznar (K)
  18  Šilar Anže
   Bled-Bohinj
Priimek in ime
  1  Osenjak Jon (V)
  4  Rabič Vasja
  5  Kerlec Mark
  6  Oblak Medej
  11  Šmid Jan (K)
  14  Horvat Jaka
  17  Repe Žiga
  18  Pavlin Tadej
  23  Plemelj Tian
  31  Mikulič Tim
  37  Zupančič Blaž
  Rezervni igralci
  11  Miklavčič Miha
  13  Košir David
  14  Marčun Matevž
  16  Kuč Leon
  99  Žibert Jaka (V)
  Rezervni igralci
  15  Rozman Jakob
  22  Šolar Jakob
  27  Vidic Žiga
  40  Fajan Luka
   TRENER
   Zarica Bitnje
   Mjerimačka Boban
   Bled-Bohinj
   Ristić Grujo
   STRELCI
   Zarica Bitnje
   1 : 2 6 - Malgaj Nejc (25') 11m
   2 : 4 18 - Šilar Anže (36')
   Bled-Bohinj
   0 : 1 11 - Šmid Jan (3')
   0 : 2 11 - Šmid Jan (5')
   1 : 3 23 - Plemelj Tian (32')
   1 : 4 6 - Oblak Medej (34')
   2 : 5 23 - Plemelj Tian (38')
   2 : 6 14 - Horvat Jaka (55')
   2 : 7 22 - Šolar Jakob (57')
   2 : 8 31 - Mikulič Tim (60')
    18 - Pavlin Tadej (68') 11m
   2 : 9 15 - Rozman Jakob (69')
   OPOMINJANI
   Zarica Bitnje
   Bled-Bohinj
   IZKLJUČENI
   Zarica Bitnje
   Bled-Bohinj
   MENJAVE
   Zarica Bitnje
  Minuta  Igralec
  23'     11 - Miklavčič Miha
       3 - Kos Nace
  36'     99 - Žibert Jaka
       1 - Nacevski Martin
  52'     16 - Kuč Leon
       10 - Petrič Tim
  54'     14 - Marčun Matevž
       4 - Talić Daris
  60'     13 - Košir David
       8 - Kovše Matija
   Bled-Bohinj
  Minuta  Igralec
  26'     15 - Rozman Jakob
       37 - Zupančič Blaž
  43'     27 - Vidic Žiga
       23 - Plemelj Tian
  49'     22 - Šolar Jakob
       5 - Kerlec Mark
  54'     40 - Fajan Luka
       6 - Oblak Medej
REZULTATI
GNL-člani 2020/21
8. krog 17.10.20
Kranjska Gora : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 8
Visoko : Zarica Kranj 4 : 1
SIJ Acroni Jesenice : Velesovo-Cerklje 4 : 2
Bled Hirter : Polet 3 : 0
Niko Železniki : Britof 1 : 3
Preddvor : Bohinj 1 : 2
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan