align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-starejši dečki U15
  Zapisnik: 5. krog 20.09.20
   TEKMA: Preddvor-Šenčur - Triglav Domplan 0 : 7 (0 : 3)
   Kraj: Preddvor - Igrišče Za žago, Preddvor    Gledalcev: 0
   Glavni sodnik Pahulje Erazem
   1. pomočnik: Prestor Luka
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Preddvor-Šenčur
Priimek in ime
  1  Fritz Tadej (V)
  4  Bele Mark
  7  Strojan Šporar Jošt
  8  Kijamet Daris
  11  Pesko Tin Lan
  14  Kristjan Špiler
  15  Valjavec Gašper
  16  Hribernik Bine (K)
  17  Ajdovec Jaka
  19  Mijatović Daniel
  20  Podjed Rok
   Triglav Domplan
Priimek in ime
  4  Glogovčan Jernej
  6  Breznik Vid
  7  Varmaz Plava Tian
  8  Saloski Sefer
  10  Tofaj Nikola
  11  Kukavica Inas
  13  Istenič Tim
  16  Radiković Luka
  18  Torkar Nejc
  19  Jemec Blaž (K)
  23  Vasić Tijan (V)
  Rezervni igralci
  2  Durkov Gašper
  3  Grilc Enej
  6  Krč Štefan
  10  Volčjak Jernej
  13  Dolenec Nejc
  18  Šenk Žan
  Rezervni igralci
  14  Kljajević Vlado
  17  Šluga Erazem
  70  Kuhar Nejc
   TRENER
   Preddvor-Šenčur
   Pavlič Gregor
   Triglav Domplan
   Prača Dalibor
   STRELCI
   Preddvor-Šenčur
   Triglav Domplan
   0 : 1 16 - Radiković Luka (1')
   0 : 2 13 - Istenič Tim (9')
   0 : 3 7 - Varmaz Plava Tian (33')
   0 : 4 7 - Varmaz Plava Tian (49')
   0 : 5 7 - Varmaz Plava Tian (54')
   0 : 6 10 - Tofaj Nikola (56')
   0 : 7 19 - Jemec Blaž (70')
   OPOMINJANI
   Preddvor-Šenčur
   Triglav Domplan
    7 - Varmaz Plava Tian (54')
   IZKLJUČENI
   Preddvor-Šenčur
   Triglav Domplan
   MENJAVE
   Preddvor-Šenčur
  Minuta  Igralec
  36'     10 - Volčjak Jernej
       11 - Pesko Tin Lan
  50'     2 - Durkov Gašper
       17 - Ajdovec Jaka
  64'     18 - Šenk Žan
       15 - Valjavec Gašper
  64'     6 - Krč Štefan
       19 - Mijatović Daniel
   Triglav Domplan
  Minuta  Igralec
  42'     70 - Kuhar Nejc
       13 - Istenič Tim
  42'     14 - Kljajević Vlado
       8 - Saloski Sefer
  42'     17 - Šluga Erazem
       16 - Radiković Luka
REZULTATI
GNL-člani 2020/21
8. krog 17.10.20
Kranjska Gora : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 8
Visoko : Zarica Kranj 4 : 1
SIJ Acroni Jesenice : Velesovo-Cerklje 4 : 2
Bled Hirter : Polet 3 : 0
Niko Železniki : Britof 1 : 3
Preddvor : Bohinj 1 : 2
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan