align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-starejši dečki U15
  Zapisnik: 6. krog 27.09.20
   TEKMA: Niko Železniki - Šenčur-Velesovo U14 0 : 11 (0 : 6)
   Kraj: Železniki - Igrišče Nivica, Železniki    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Habuš Žan
   1. pomočnik: Mahmutovič Emma
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Niko Železniki
Priimek in ime
  1  Pintar Jure (V)
  2  Zukić Alan
  3  Demšar Jože
  4  Luznar Urh
  5  Murn Ažbe
  6  Gasser Martin
  7  Purgar Žiga
  8  Koblar Tine
  9  Vrhunc Gašper
  10  Lotrič Jure (K)
  11  Mohorič Tevž
   Šenčur-Velesovo U14
Priimek in ime
  4  Šimnovec Matevž (K)
  5  Zupanc Matic
  7  Jesenovec Jošt
  9  Plevel Jerca
  10  Ljubeljšek Matic
  12  Debeljak Ažbe (V)
  15  Okorn Lovro
  16  Šenk Jakob
  17  Podgoršek Jakob
  23  Fon Maj
  77  Šimnovec Ambrož
  Rezervni igralci
  13  Nastran Mark
  14  Lotrič Matjaž
  15  Pintar Drejc
  16  Šubic Toni
  Rezervni igralci
  6  Stojko Luka
  20  Vučenović Nemanja
  25  Udovč Rok
  90  Stojković Uroš
   TRENER
   Niko Železniki
   Pratljačić Ante
   Šenčur-Velesovo U14
   Jerina Matic
   STRELCI
   Niko Železniki
   Šenčur-Velesovo U14
   0 : 1 5 - Zupanc Matic (4')
   0 : 2 4 - Šimnovec Matevž (8')
   0 : 3 77 - Šimnovec Ambrož (25')
   0 : 4 23 - Fon Maj (30')
   0 : 5 5 - Zupanc Matic (34')
   0 : 6 10 - Ljubeljšek Matic (35')
   0 : 7 16 - Šenk Jakob (39')
   0 : 8 16 - Šenk Jakob (43')
   0 : 9 20 - Vučenović Nemanja (57')
   0 : 10 15 - Okorn Lovro (61')
   0 : 11 15 - Okorn Lovro (70')
   OPOMINJANI
   Niko Železniki
   Šenčur-Velesovo U14
   IZKLJUČENI
   Niko Železniki
   Šenčur-Velesovo U14
   MENJAVE
   Niko Železniki
  Minuta  Igralec
  40'     15 - Pintar Drejc
       8 - Koblar Tine
  43'     16 - Šubic Toni
       6 - Gasser Martin
  51'     13 - Nastran Mark
       7 - Purgar Žiga
  53'     14 - Lotrič Matjaž
       5 - Murn Ažbe
   Šenčur-Velesovo U14
  Minuta  Igralec
  36'     25 - Udovč Rok
       77 - Šimnovec Ambrož
  36'     20 - Vučenović Nemanja
       10 - Ljubeljšek Matic
  36'     90 - Stojković Uroš
       5 - Zupanc Matic
REZULTATI
GNL-člani 2020/21
8. krog 17.10.20
Kranjska Gora : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 8
Visoko : Zarica Kranj 4 : 1
SIJ Acroni Jesenice : Velesovo-Cerklje 4 : 2
Bled Hirter : Polet 3 : 0
Niko Železniki : Britof 1 : 3
Preddvor : Bohinj 1 : 2
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan