align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-starejši dečki U15
  Zapisnik: 6. krog 27.09.20
   TEKMA: Škofja Loka-Medvode - Žiri 2 : 1 (0 : 1)
   Kraj: Sveti Duh - Igrišče Gorajte, Sv.Duh - Virmaše    Gledalcev: 1
   Glavni sodnik Celjer Tilen
   1. pomočnik: Žerjavič Simon
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Škofja Loka-Medvode
Priimek in ime
  1  Vrhunec Urban (V)
  2  Hafner Maks
  4  Tošeski Tim
  5  Iliev Filip
  6  Vrabec Matevž (K)
  7  Ćosić Kristijan
  8  Medved Tjaš
  9  Kostić Drejc
  10  Zadravec Naj
  15  Košir Anže
  17  Handanagić Hanan
   Žiri
Priimek in ime
  4  Kopač Anže
  6  Trček Marcel
  7  Oblak Jakob
  8  Jereb Anže
  9  Hren Vid
  10  Filipič Tevž
  11  Peternelj Jakob
  13  Filipič Erazem
  14  Klemenčič Ožbolt
  17  Vehar Menegatti Lenart (K)
  33  Jurca Tilen (V)
  Rezervni igralci
  0  Pavlišič Luka (V)
  3  Vučkov Ilijan
  13  Keše Žak
  14  Stanič Žan Miloš
  18  Demšar Nejc
  19  Slijepčević Daniel
  Rezervni igralci
  15  Pečelin Valter
   TRENER
   Škofja Loka-Medvode
   Pokorn Jalen
   Žiri
   Peternelj Ludvik
   STRELCI
   Škofja Loka-Medvode
   1 : 1 6 - Vrabec Matevž (48')
   2 : 1 9 - Kostić Drejc (52')
   Žiri
   0 : 1 7 - Oblak Jakob (31')
   OPOMINJANI
   Škofja Loka-Medvode
   Žiri
    13 - Filipič Erazem (33')
   IZKLJUČENI
   Škofja Loka-Medvode
   Žiri
   MENJAVE
   Škofja Loka-Medvode
  Minuta  Igralec
  36'     13 - Keše Žak
       15 - Košir Anže
  42'     14 - Stanič Žan Miloš
       10 - Zadravec Naj
  45'     19 - Slijepčević Daniel
       5 - Iliev Filip
  57'     3 - Vučkov Ilijan
       4 - Tošeski Tim
   Žiri
  Minuta  Igralec
  50'     15 - Pečelin Valter
       7 - Oblak Jakob
REZULTATI
GNL-člani 2020/21
8. krog 17.10.20
Kranjska Gora : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 8
Visoko : Zarica Kranj 4 : 1
SIJ Acroni Jesenice : Velesovo-Cerklje 4 : 2
Bled Hirter : Polet 3 : 0
Niko Železniki : Britof 1 : 3
Preddvor : Bohinj 1 : 2
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan