align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-starejši dečki U15
  Zapisnik: 6. krog 27.09.20
   TEKMA: Triglav Domplan-bordo - Sava Kranj 0 : 3 (0 : 2)
   Kraj: Tenetiše - Igrišče Tenetiše    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Brezar Davor
   1. pomočnik: Šoštarič Urban
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Triglav Domplan-bordo
Priimek in ime
  7  Kranjc Žiga (K)
  8  Huskić Tian
  9  Hozjan Žak
  10  Varagić Aleksij
  13  Begovič Žan
  15  Baltič Aljaž
  17  Platiša Ruben
  18  Arh Anže
  21  Sabolek David
  24  Raztresen Nik (V)
  28  Povšič Luka
   Sava Kranj
Priimek in ime
  3  Spasovski David
  4  Zupančič Rok
  6  Gogić Tijan (K)
  9  Nikolić Uroš
  10  Tadić Jaka
  12  Mehani Albert (V)
  13  Stojnić Marko
  15  Zupančič Urh
  18  Šmitran Savo
  19  Marković Mihailo
  48  Rakovec Maj
  Rezervni igralci
  1  Krasniqi Ilaz (V)
  12  Ćoralić Ernan
  22  Kerec Ian
  33  Orlič Luka
  Rezervni igralci
  0  Gogić David (V)
  17  Kukolaj Dorijan
  22  Dagarin Oliver
  42  Dvojmoč Tjaš
   TRENER
   Triglav Domplan-bordo
   Grobolšek Žiga
   Sava Kranj
   Gogič Goran
   STRELCI
   Triglav Domplan-bordo
   Sava Kranj
   0 : 1 9 - Nikolić Uroš (4')
   0 : 2 3 - Spasovski David (35')
   0 : 3 13 - Stojnić Marko (37')
   OPOMINJANI
   Triglav Domplan-bordo
   Sava Kranj
    15 - Zupančič Urh (38')
   IZKLJUČENI
   Triglav Domplan-bordo
   Sava Kranj
   MENJAVE
   Triglav Domplan-bordo
  Minuta  Igralec
  36'     1 - Krasniqi Ilaz
       18 - Arh Anže
  41'     12 - Ćoralić Ernan
       15 - Baltič Aljaž
  56'     22 - Kerec Ian
       8 - Huskić Tian
  61'     33 - Orlič Luka
       21 - Sabolek David
   Sava Kranj
  Minuta  Igralec
  41'     17 - Kukolaj Dorijan
       13 - Stojnić Marko
  56'     22 - Dagarin Oliver
       18 - Šmitran Savo
  61'     42 - Dvojmoč Tjaš
       3 - Spasovski David
  65'     0 - Gogić David
       12 - Mehani Albert
REZULTATI
GNL-člani 2020/21
8. krog 17.10.20
Kranjska Gora : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 8
Visoko : Zarica Kranj 4 : 1
SIJ Acroni Jesenice : Velesovo-Cerklje 4 : 2
Bled Hirter : Polet 3 : 0
Niko Železniki : Britof 1 : 3
Preddvor : Bohinj 1 : 2
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan