align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-starejši dečki U15
  Zapisnik: 6. krog 27.09.20
   TEKMA: SIJ Acroni Jesenice - Šobec Lesce 1 : 9 (0 : 3)
   Kraj: Jesenice - Športni park Podmežakla Jesenice, UT    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik Rebec Jan
   1. pomočnik: Simijonov Roberto
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   SIJ Acroni Jesenice
Priimek in ime
  2  Zrnič Timon
  4  Samardžić Adis
  5  Biščević Lan
  7  Omerdić Haris
  8  Legat Anže
  9  Adrović Evin
  10  Markež Erik (K)
  11  Mlakar Matic
  12  Tadić Ivano (V)
  17  Huseinbašić Adis
  19  Murić Sandin
   Šobec Lesce
Priimek in ime
  1  Džinić Alin (V)
  2  Sernel Tit
  3  Humerca Jakob (K)
  4  Sadikaj Butrint
  5  Bernik David
  6  Cumbo David
  7  Mesojedec Erzin Marti
  8  Kobal Nikki
  9  Koman Jan
  10  Zupan Tevž
  11  Madon Maja
  Rezervni igralci
  3  Žmuc Adam
  Rezervni igralci
  12  Rupel Jernej (V)
  14  Brulc Koblar Lovro
  16  Mitkovski Damjan
  17  Černe Lovro
  20  Kveder David
   TRENER
   SIJ Acroni Jesenice
   Džamastagič Maksud
   Šobec Lesce
   Jožef Andrej
   STRELCI
   SIJ Acroni Jesenice
   1 : 4 4 - Samardžić Adis (49')
   Šobec Lesce
   0 : 1 10 - Zupan Tevž (13')
   0 : 2 8 - Kobal Nikki (17')
   0 : 3 7 - Mesojedec Erzin Marti (24')
   0 : 4 9 - Koman Jan (38')
   1 : 5 6 - Cumbo David (53')
   1 : 6 14 - Brulc Koblar Lovro (55')
   1 : 7 3 - Humerca Jakob (67')
   1 : 8 11 - Madon Maja (69')
   1 : 9 7 - Mesojedec Erzin Marti (70')
   OPOMINJANI
   SIJ Acroni Jesenice
    4 - Samardžić Adis (29')
   Šobec Lesce
   IZKLJUČENI
   SIJ Acroni Jesenice
   Šobec Lesce
   MENJAVE
   SIJ Acroni Jesenice
  Minuta  Igralec
  57'     3 - Žmuc Adam
       8 - Legat Anže
   Šobec Lesce
  Minuta  Igralec
  43'     12 - Rupel Jernej
       1 - Džinić Alin
  43'     20 - Kveder David
       9 - Koman Jan
  54'     14 - Brulc Koblar Lovro
       2 - Sernel Tit
  54'     16 - Mitkovski Damjan
       8 - Kobal Nikki
  61'     17 - Černe Lovro
       10 - Zupan Tevž
REZULTATI
GNL-člani 2020/21
8. krog 17.10.20
Kranjska Gora : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 8
Visoko : Zarica Kranj 4 : 1
SIJ Acroni Jesenice : Velesovo-Cerklje 4 : 2
Bled Hirter : Polet 3 : 0
Niko Železniki : Britof 1 : 3
Preddvor : Bohinj 1 : 2
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan