align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-starejši dečki U15
  Zapisnik: 6. krog 27.09.20
   TEKMA: Bled-Bohinj - Preddvor-Šenčur 7 : 3 (5 : 1)
   Kraj: Bled - Športni park Bledec, Bled    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik Markež Aljoša
   1. pomočnik: Por Jakob
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Bled-Bohinj
Priimek in ime
  1  Vidic Žiga (V)
  2  Mikulič Tim
  3  Čop Štefan
  4  Rabič Vasja
  5  Kerlec Mark
  8  Horvat Jaka
  10  Hrobat Plemelj Aljaž
  11  Šmid Jan (K)
  13  Fajan Luka
  15  Pavlin Tadej
  16  Plemelj Tian
   Preddvor-Šenčur
Priimek in ime
  1  Fritz Tadej (V)
  4  Bele Mark
  7  Kijamet Daris
  8  Oselj Žiga
  10  Volčjak Jernej
  11  Pesko Tin Lan
  13  Dolenec Nejc
  14  Kristjan Špiler
  15  Valjavec Gašper
  16  Hribernik Bine (K)
  20  Podjed Rok
  Rezervni igralci
  14  Šolar Jakob
  17  Grilc Tine
  Rezervni igralci
  3  Fras Samo
  6  Krč Štefan
  9  Volčjak Jaka
  17  Ajdovec Jaka
  19  Mijatović Daniel
   TRENER
   Bled-Bohinj
   Ristić Grujo
   Preddvor-Šenčur
   Pavlič Gregor
   STRELCI
   Bled-Bohinj
   1 : 0 11 - Šmid Jan (3')
   2 : 1 11 - Šmid Jan (8')
   3 : 1 11 - Šmid Jan (19')
   4 : 1 5 - Kerlec Mark (25')
   5 : 1 11 - Šmid Jan (29')
   7 : 3 11 - Šmid Jan (70')
   Preddvor-Šenčur
   1 : 1 16 - Hribernik Bine (6')
   5 : 2 4 - Bele Mark (59')
   5 : 3 7 - Kijamet Daris (61') 11m
   6 : 3 4 - Bele Mark (68') AG
   OPOMINJANI
   Bled-Bohinj
    2 - Mikulič Tim (60')
    14 - Šolar Jakob (66')
   Preddvor-Šenčur
    13 - Dolenec Nejc (63')
    4 - Bele Mark (69')
   IZKLJUČENI
   Bled-Bohinj
   Preddvor-Šenčur
   MENJAVE
   Bled-Bohinj
  Minuta  Igralec
  41'     17 - Grilc Tine
       13 - Fajan Luka
  56'     14 - Šolar Jakob
       16 - Plemelj Tian
   Preddvor-Šenčur
  Minuta  Igralec
  36'     17 - Ajdovec Jaka
       15 - Valjavec Gašper
  41'     19 - Mijatović Daniel
       11 - Pesko Tin Lan
  61'     6 - Krč Štefan
       10 - Volčjak Jernej
  67'     9 - Volčjak Jaka
       8 - Oselj Žiga
REZULTATI
GNL-člani 2020/21
8. krog 17.10.20
Kranjska Gora : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 8
Visoko : Zarica Kranj 4 : 1
SIJ Acroni Jesenice : Velesovo-Cerklje 4 : 2
Bled Hirter : Polet 3 : 0
Niko Železniki : Britof 1 : 3
Preddvor : Bohinj 1 : 2
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan