align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-starejši dečki U15
  Zapisnik: 7. krog 04.10.20
   TEKMA: Triglav Domplan - Bled-Bohinj 10 : 1 (5 : 0)
   Kraj: Kranj - Športni center Kranj - igrišče z UT    Gledalcev: 1
   Glavni sodnik Močnik Perič Aleš
   1. pomočnik: Jošt Nik
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Triglav Domplan
Priimek in ime
  4  Glogovčan Jernej
  5  Rajlić Ognjen
  7  Varmaz Plava Tian
  10  Tofaj Nikola
  11  Kukavica Inas
  13  Istenič Tim
  15  Bergant Bor
  16  Radiković Luka
  18  Torkar Nejc
  19  Jemec Blaž (K)
  23  Vasić Tijan (V)
   Bled-Bohinj
Priimek in ime
  1  Vidic Žiga (V)
  4  Rabič Vasja
  5  Kerlec Mark
  10  Čop Štefan
  11  Šmid Jan (K)
  14  Horvat Jaka
  18  Pavlin Tadej
  23  Plemelj Tian
  31  Mikulič Tim
  37  Zupančič Blaž
  40  Fajan Luka
  Rezervni igralci
  6  Breznik Vid
  8  Saloski Sefer
  14  Kljajević Vlado
  17  Šluga Erazem
  70  Kuhar Nejc
  Rezervni igralci
  22  Šolar Jakob
  34  Demšar Gaber
   TRENER
   Triglav Domplan
   Prača Dalibor
   Bled-Bohinj
   Ristić Grujo
   STRELCI
   Triglav Domplan
   1 : 0 7 - Varmaz Plava Tian (1')
   2 : 0 13 - Istenič Tim (5')
   3 : 0 16 - Radiković Luka (7')
   4 : 0 15 - Bergant Bor (23')
   5 : 0 16 - Radiković Luka (30')
   6 : 1 16 - Radiković Luka (39')
   7 : 1 19 - Jemec Blaž (39')
   8 : 1 16 - Radiković Luka (43')
   9 : 1 16 - Radiković Luka (45')
   10 : 1 10 - Tofaj Nikola (53')
   Bled-Bohinj
   5 : 1 31 - Mikulič Tim (37')
   OPOMINJANI
   Triglav Domplan
   Bled-Bohinj
    11 - Šmid Jan (49')
   IZKLJUČENI
   Triglav Domplan
   Bled-Bohinj
   MENJAVE
   Triglav Domplan
  Minuta  Igralec
  36'     70 - Kuhar Nejc
       13 - Istenič Tim
  36'     14 - Kljajević Vlado
       15 - Bergant Bor
  36'     17 - Šluga Erazem
       5 - Rajlić Ognjen
  36'     6 - Breznik Vid
       4 - Glogovčan Jernej
  36'     8 - Saloski Sefer
       7 - Varmaz Plava Tian
   Bled-Bohinj
  Minuta  Igralec
  15'     34 - Demšar Gaber
       40 - Fajan Luka
  42'     22 - Šolar Jakob
       23 - Plemelj Tian
REZULTATI
GNL-člani 2020/21
8. krog 17.10.20
Kranjska Gora : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 8
Visoko : Zarica Kranj 4 : 1
SIJ Acroni Jesenice : Velesovo-Cerklje 4 : 2
Bled Hirter : Polet 3 : 0
Niko Železniki : Britof 1 : 3
Preddvor : Bohinj 1 : 2
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan