align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-starejši dečki U15
  Zapisnik: 7. krog 04.10.20
   TEKMA: Šobec Lesce - Triglav Domplan-bordo 4 : 2 (4 : 0)
   Kraj: Lesce - Igrišče na Žagi, Lesce    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Markež Aljoša
   1. pomočnik: Por Jakob
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Šobec Lesce
Priimek in ime
  1  Džinić Alin (V)
  2  Sernel Tit
  3  Humerca Jakob
  4  Sadikaj Butrint
  5  Bernik David
  6  Cenček Jaka (K)
  7  Mesojedec Erzin Marti
  8  Hajzeri Roberto
  9  Koman Jan
  10  Zupan Tevž
  11  Madon Maja
   Triglav Domplan-bordo
Priimek in ime
  1  Krasniqi Ilaz (V)
  7  Kranjc Žiga (K)
  8  Huskić Tian
  9  Hozjan Žak
  10  Varagić Aleksij
  13  Begovič Žan
  15  Baltič Aljaž
  17  Platiša Ruben
  18  Arh Anže
  19  Orehek Aljoša
  28  Povšič Luka
  Rezervni igralci
  14  Brulc Koblar Lovro
  16  Mitkovski Damjan
  17  Černe Lovro
  18  Cumbo David
  19  Kveder David
  20  Kobal Nikki
  Rezervni igralci
  12  Ćoralić Ernan
  21  Sabolek David
  24  Raztresen Nik (V)
  25  Oštir Jurij
   TRENER
   Šobec Lesce
   Jožef Andrej
   Triglav Domplan-bordo
   Grobolšek Žiga
   STRELCI
   Šobec Lesce
   1 : 0 2 - Sernel Tit (1')
   2 : 0 11 - Madon Maja (4')
   3 : 0 9 - Koman Jan (15')
   4 : 0 6 - Cenček Jaka (34')
   Triglav Domplan-bordo
   4 : 1 15 - Baltič Aljaž (48') 11m
   4 : 2 19 - Orehek Aljoša (55')
   OPOMINJANI
   Šobec Lesce
    20 - Kobal Nikki (61')
   Triglav Domplan-bordo
    13 - Begovič Žan (64')
   IZKLJUČENI
   Šobec Lesce
   Triglav Domplan-bordo
   MENJAVE
   Šobec Lesce
  Minuta  Igralec
  46'     18 - Cumbo David
       2 - Sernel Tit
  46'     20 - Kobal Nikki
       9 - Koman Jan
  54'     16 - Mitkovski Damjan
       10 - Zupan Tevž
  63'     14 - Brulc Koblar Lovro
       11 - Madon Maja
  63'     19 - Kveder David
       4 - Sadikaj Butrint
   Triglav Domplan-bordo
  Minuta  Igralec
  36'     21 - Sabolek David
       7 - Kranjc Žiga
  44'     25 - Oštir Jurij
       9 - Hozjan Žak
REZULTATI
GNL-člani 2020/21
8. krog 17.10.20
Kranjska Gora : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 8
Visoko : Zarica Kranj 4 : 1
SIJ Acroni Jesenice : Velesovo-Cerklje 4 : 2
Bled Hirter : Polet 3 : 0
Niko Železniki : Britof 1 : 3
Preddvor : Bohinj 1 : 2
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan