align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-starejši dečki U15
  Zapisnik: 7. krog 04.10.20
   TEKMA: Žiri - Niko Železniki 12 : 0 (8 : 0)
   Kraj: Žiri - Stadion Polje Žiri    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik Bohinc Urban
   1. pomočnik: Kuštrin Matej
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Žiri
Priimek in ime
  1  Filipič Erazem (V)
  3  Sedej Tomaž
  4  Kopač Anže
  6  Trček Marcel
  8  Jereb Anže
  9  Hren Vid
  10  Filipič Tevž
  11  Peternelj Jakob
  13  Jurca Tilen
  14  Klemenčič Ožbolt
  17  Vehar Menegatti Lenart (K)
   Niko Železniki
Priimek in ime
  1  Bernik Jošt (V)
  2  Murn Ažbe
  3  Lotrič Matjaž
  4  Purgar Žiga
  5  Luznar Urh
  7  Koblar Tine
  8  Lotrič Jure
  10  Arko Urh (K)
  11  Vrhunc Gašper
  15  Lušina Nejc
  16  Šolar Ožbolt
  Rezervni igralci
  7  Iglič Luka
  15  Pečelin Valter
  Rezervni igralci
  6  Nastran Mark
  9  Mohorič Tevž
  13  Pintar Drejc
  14  Šubic Toni
  17  Primožič Žak
  18  Zukić Alan
   TRENER
   Žiri
   Peternelj Ludvik
   Niko Železniki
   Pratljačić Ante
   STRELCI
   Žiri
   1 : 0 3 - Sedej Tomaž (7')
   2 : 0 3 - Sedej Tomaž (10')
   3 : 0 9 - Hren Vid (12')
   4 : 0 3 - Sedej Tomaž (16')
   5 : 0 9 - Hren Vid (23')
   6 : 0 9 - Hren Vid (24')
   7 : 0 9 - Hren Vid (26')
   8 : 0 13 - Jurca Tilen (29')
   9 : 0 9 - Hren Vid (39')
   10 : 0 9 - Hren Vid (48')
   11 : 0 9 - Hren Vid (51')
   12 : 0 14 - Klemenčič Ožbolt (58')
   Niko Železniki
   OPOMINJANI
   Žiri
   Niko Železniki
   IZKLJUČENI
   Žiri
   Niko Železniki
   MENJAVE
   Žiri
  Minuta  Igralec
  39'     15 - Pečelin Valter
       3 - Sedej Tomaž
  43'     7 - Iglič Luka
       13 - Jurca Tilen
   Niko Železniki
  Minuta  Igralec
  36'     17 - Primožič Žak
       4 - Purgar Žiga
  36'     9 - Mohorič Tevž
       15 - Lušina Nejc
  36'     18 - Zukić Alan
       7 - Koblar Tine
  52'     13 - Pintar Drejc
       3 - Lotrič Matjaž
  62'     14 - Šubic Toni
       5 - Luznar Urh
REZULTATI
GNL-člani 2020/21
8. krog 17.10.20
Kranjska Gora : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 8
Visoko : Zarica Kranj 4 : 1
SIJ Acroni Jesenice : Velesovo-Cerklje 4 : 2
Bled Hirter : Polet 3 : 0
Niko Železniki : Britof 1 : 3
Preddvor : Bohinj 1 : 2
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan