align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-starejši dečki U15
  Zapisnik: 7. krog 04.10.20
   TEKMA: Šenčur-Velesovo U14 - SIJ Acroni Jesenice 9 : 0 (6 : 0)
   Kraj: Velesovo - Nogometni center Velesovo    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Gregorc Jan
   1. pomočnik: Šunkar Jaka
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Šenčur-Velesovo U14
Priimek in ime
  4  Šimnovec Matevž (K)
  5  Zupanc Matic
  7  Jesenovec Jošt
  9  Plevel Jerca
  12  Debeljak Ažbe (V)
  15  Okorn Lovro
  16  Šenk Jakob
  17  Podgoršek Jakob
  20  Vučenović Nemanja
  23  Fon Maj
  77  Šimnovec Ambrož
   SIJ Acroni Jesenice
Priimek in ime
  2  Zrnič Timon
  4  Samardžić Adis
  5  Huseinbašić Adis
  7  Omerdić Haris
  8  Božić Mateo
  9  Adrović Evin
  10  Markež Erik (K)
  11  Murić Sandin
  12  Tadić Ivano (V)
  14  Biščević Lan
  17  Mlakar Matic
  Rezervni igralci
  25  Udovč Rok
  90  Stojković Uroš
  Rezervni igralci
  6  Halilović Ela
  15  Žmuc Adam
  16  Uščuplić Edin
  20  Semanić Anel
   TRENER
   Šenčur-Velesovo U14
   Jerina Matic
   SIJ Acroni Jesenice
   Džamastagič Maksud
   STRELCI
   Šenčur-Velesovo U14
   1 : 0 20 - Vučenović Nemanja (5')
   2 : 0 5 - Zupanc Matic (7')
   3 : 0 23 - Fon Maj (8')
   4 : 0 16 - Šenk Jakob (14') 11m
   5 : 0 23 - Fon Maj (19')
   6 : 0 77 - Šimnovec Ambrož (30')
   7 : 0 20 - Vučenović Nemanja (38')
   8 : 0 9 - Plevel Jerca (44')
   9 : 0 77 - Šimnovec Ambrož (55')
   SIJ Acroni Jesenice
   OPOMINJANI
   Šenčur-Velesovo U14
   SIJ Acroni Jesenice
    4 - Samardžić Adis (13')
    11 - Murić Sandin (22')
    14 - Biščević Lan (28')
   IZKLJUČENI
   Šenčur-Velesovo U14
   SIJ Acroni Jesenice
   MENJAVE
   Šenčur-Velesovo U14
  Minuta  Igralec
  36'     25 - Udovč Rok
       23 - Fon Maj
  36'     90 - Stojković Uroš
       16 - Šenk Jakob
   SIJ Acroni Jesenice
  Minuta  Igralec
  36'     6 - Halilović Ela
       17 - Mlakar Matic
  49'     15 - Žmuc Adam
       6 - Halilović Ela
REZULTATI
GNL-člani 2020/21
8. krog 17.10.20
Kranjska Gora : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 8
Visoko : Zarica Kranj 4 : 1
SIJ Acroni Jesenice : Velesovo-Cerklje 4 : 2
Bled Hirter : Polet 3 : 0
Niko Železniki : Britof 1 : 3
Preddvor : Bohinj 1 : 2
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan