align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-starejši dečki U15
  Zapisnik: 7. krog 04.10.20
   TEKMA: Zarica Bitnje - Škofja Loka-Medvode 1 : 6 (0 : 4)
   Kraj: Kranj- Zarica - Športni park Zarica, Kranj    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Ovnik Mihael
   1. pomočnik: Radosavljević Alex
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Zarica Bitnje
Priimek in ime
  1  Nacevski Martin (V)
  2  Hadžiabdić Adi
  4  Talić Daris
  5  Gogala Tit
  6  Malgaj Nejc
  9  Lebar Maj (K)
  10  Petrič Tim
  11  Šifrer Blaž
  15  Tine Cuznar
  17  Strajnar Jaka
  18  Šilar Anže
   Škofja Loka-Medvode
Priimek in ime
  1  Vrhunec Urban (V)
  2  Hafner Maks
  4  Tošeski Tim
  5  Keše Žak
  6  Vrabec Matevž (K)
  7  Ćosić Kristijan
  8  Medved Tjaš
  9  Kostić Drejc
  10  Zadravec Naj
  15  Košir Anže
  17  Handanagić Hanan
  Rezervni igralci
  3  Kos Nace
  7  Sedej Tian Mai
  8  Kovše Matija
  16  Kuč Leon
  99  Žibert Jaka (V)
  Rezervni igralci
  0  Pavlišič Luka (V)
  3  Vučkov Ilijan
  11  Ule Aleksander
  13  Iliev Filip
  14  Stanič Žan Miloš
  18  Korać Din
  19  Slijepčević Daniel
   TRENER
   Zarica Bitnje
   Mjerimačka Boban
   Škofja Loka-Medvode
   Pokorn Jalen
   STRELCI
   Zarica Bitnje
   1 : 6 6 - Malgaj Nejc (58')
   Škofja Loka-Medvode
   0 : 1 2 - Hafner Maks (7')
   0 : 2 9 - Kostić Drejc (21')
   0 : 3 9 - Kostić Drejc (25')
   0 : 4 9 - Kostić Drejc (32')
   0 : 5 11 - Ule Aleksander (50')
   0 : 6 19 - Slijepčević Daniel (56')
   OPOMINJANI
   Zarica Bitnje
   Škofja Loka-Medvode
    5 - Keše Žak (57')
   IZKLJUČENI
   Zarica Bitnje
   Škofja Loka-Medvode
   MENJAVE
   Zarica Bitnje
  Minuta  Igralec
  36'     3 - Kos Nace
       11 - Šifrer Blaž
  36'     7 - Sedej Tian Mai
       4 - Talić Daris
  36'     99 - Žibert Jaka
       1 - Nacevski Martin
  46'     8 - Kovše Matija
       5 - Gogala Tit
  50'     16 - Kuč Leon
       10 - Petrič Tim
   Škofja Loka-Medvode
  Minuta  Igralec
  36'     3 - Vučkov Ilijan
       8 - Medved Tjaš
  36'     0 - Pavlišič Luka
       1 - Vrhunec Urban
  36'     19 - Slijepčević Daniel
       15 - Košir Anže
  44'     11 - Ule Aleksander
       10 - Zadravec Naj
  44'     14 - Stanič Žan Miloš
       6 - Vrabec Matevž
REZULTATI
GNL-člani 2020/21
8. krog 17.10.20
Kranjska Gora : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 8
Visoko : Zarica Kranj 4 : 1
SIJ Acroni Jesenice : Velesovo-Cerklje 4 : 2
Bled Hirter : Polet 3 : 0
Niko Železniki : Britof 1 : 3
Preddvor : Bohinj 1 : 2
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan