align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-starejši dečki U15
  Zapisnik: 8. krog 11.10.20
   TEKMA: Tržič 2012 - Triglav Domplan 1 : 8 (1 : 3)
   Kraj: Križe - Nogometno igrišče Križe-Tržič    Gledalcev: 10
   Glavni sodnik Črček Andraž
   1. pomočnik: Jošt Nik
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Tržič 2012
Priimek in ime
  2  Aljančič Klemen
  3  Mladenovski Žan (K)
  4  Meglič David
  5  Zupan Maj
  6  Mihelič Nejc
  7  Biberović Tarik
  8  Erman Aljaž
  10  Hadžić Alen
  11  Cinac Tonio
  12  Rutar Miha (V)
  13  Gaberc Nike Leo
   Triglav Domplan
Priimek in ime
  4  Glogovčan Jernej
  5  Rajlić Ognjen
  6  Breznik Vid
  7  Varmaz Plava Tian (K)
  13  Istenič Tim
  14  Kljajević Vlado
  15  Bergant Bor
  17  Šluga Erazem
  19  Jemec Blaž
  23  Vasić Tijan (V)
  70  Kuhar Nejc
  Rezervni igralci
  1  Vogelnik Gašper
  18  Aldžić Armin
  Rezervni igralci
  10  Tofaj Nikola
  16  Radiković Luka
  18  Torkar Nejc
  21  Kukavica Inas
   TRENER
   Tržič 2012
   Babić Darko
   Triglav Domplan
   Prača Dalibor
   STRELCI
   Tržič 2012
   1 : 1 10 - Hadžić Alen (8')
   Triglav Domplan
   0 : 1 7 - Varmaz Plava Tian (7')
   1 : 2 17 - Šluga Erazem (29') 11m
   1 : 3 7 - Varmaz Plava Tian (32')
   1 : 4 5 - Rajlić Ognjen (42')
   1 : 5 7 - Varmaz Plava Tian (50')
   1 : 6 70 - Kuhar Nejc (56')
   1 : 7 21 - Kukavica Inas (61')
   1 : 8 7 - Varmaz Plava Tian (65')
   OPOMINJANI
   Tržič 2012
   Triglav Domplan
    10 - Tofaj Nikola (37')
   IZKLJUČENI
   Tržič 2012
   Triglav Domplan
   MENJAVE
   Tržič 2012
  Minuta  Igralec
  36'     1 - Vogelnik Gašper
       12 - Rutar Miha
  47'     18 - Aldžić Armin
       11 - Cinac Tonio
   Triglav Domplan
  Minuta  Igralec
  36'     10 - Tofaj Nikola
       13 - Istenič Tim
  36'     18 - Torkar Nejc
       4 - Glogovčan Jernej
  36'     21 - Kukavica Inas
       15 - Bergant Bor
  47'     16 - Radiković Luka
       19 - Jemec Blaž
REZULTATI
GNL-člani 2020/21
8. krog 17.10.20
Kranjska Gora : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 8
Visoko : Zarica Kranj 4 : 1
SIJ Acroni Jesenice : Velesovo-Cerklje 4 : 2
Bled Hirter : Polet 3 : 0
Niko Železniki : Britof 1 : 3
Preddvor : Bohinj 1 : 2
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan