align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-starejši dečki U15
  Zapisnik: 8. krog 11.10.20
   TEKMA: Škofja Loka-Medvode - Preddvor-Šenčur 0 : 3 (0 : 1)
   Kraj: Sveti Duh - Igrišče Gorajte, Sv.Duh - Virmaše    Gledalcev: 0
   Glavni sodnik Močnik Perič Aleš
   1. pomočnik: Šunkar Jaka
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Škofja Loka-Medvode
Priimek in ime
  1  Vrhunec Urban (V)
  2  Hafner Maks
  4  Tošeski Tim
  5  Keše Žak
  6  Vrabec Matevž (K)
  7  Ćosić Kristijan
  8  Medved Tjaš
  9  Kostić Drejc
  10  Zadravec Naj
  15  Košir Anže
  17  Handanagić Hanan
   Preddvor-Šenčur
Priimek in ime
  1  Ajdovec Jaka (V)
  3  Fras Samo
  4  Bele Mark
  7  Dolenec Nejc
  8  Kijamet Daris
  9  Volčjak Jaka
  10  Volčjak Jernej
  13  Jereb Blaž
  14  Kristjan Špiler
  16  Hribernik Bine
  19  Mijatović Daniel
  Rezervni igralci
  0  Pavlišič Luka
  11  Ule Aleksander
  13  Iliev Filip
  14  Stanič Žan Miloš
  18  Korać Din
  19  Slijepčević Daniel
  Rezervni igralci
  2  Durkov Gašper
  5  Bergant Krištof
  6  Krč Štefan
  15  Valjavec Gašper
  18  Šenk Žan
   TRENER
   Škofja Loka-Medvode
   Pokorn Jalen
   Preddvor-Šenčur
   Pešić Milan
   STRELCI
   Škofja Loka-Medvode
   Preddvor-Šenčur
   0 : 1 14 - Kristjan Špiler (34')
   0 : 2 19 - Mijatović Daniel (43')
   0 : 3 14 - Kristjan Špiler (63')
   OPOMINJANI
   Škofja Loka-Medvode
   Preddvor-Šenčur
   IZKLJUČENI
   Škofja Loka-Medvode
   Preddvor-Šenčur
   MENJAVE
   Škofja Loka-Medvode
  Minuta  Igralec
  36'     13 - Iliev Filip
       5 - Keše Žak
  36'     11 - Ule Aleksander
       10 - Zadravec Naj
  57'     14 - Stanič Žan Miloš
       15 - Košir Anže
   Preddvor-Šenčur
  Minuta  Igralec
  36'     5 - Bergant Krištof
       4 - Bele Mark
  67'     6 - Krč Štefan
       9 - Volčjak Jaka
  67'     15 - Valjavec Gašper
       14 - Kristjan Špiler
  67'     18 - Šenk Žan
       19 - Mijatović Daniel
REZULTATI
GNL-člani 2020/21
8. krog 17.10.20
Kranjska Gora : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 8
Visoko : Zarica Kranj 4 : 1
SIJ Acroni Jesenice : Velesovo-Cerklje 4 : 2
Bled Hirter : Polet 3 : 0
Niko Železniki : Britof 1 : 3
Preddvor : Bohinj 1 : 2
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan