align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-starejši dečki U15
  Zapisnik: 9. krog 18.10.20
   TEKMA: Preddvor-Šenčur - Niko Železniki 12 : 0 (6 : 0)
   Kraj: Preddvor - Igrišče Za žago, Preddvor    Gledalcev: 0
   Glavni sodnik Dobnikar Tilen
   1. pomočnik: Lombar Nika
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Preddvor-Šenčur
Priimek in ime
  1  Ajdovec Jaka (V)
  3  Fras Samo
  4  Bele Mark
  5  Bergant Krištof
  7  Kijamet Daris
  8  Dolenec Nejc
  9  Volčjak Jaka
  13  Jereb Blaž
  14  Kristjan Špiler
  16  Hribernik Bine
  19  Mijatović Daniel
   Niko Železniki
Priimek in ime
  1  Bernik Jošt (V)
  2  Lotrič Matjaž
  3  Zukić Alan
  4  Koblar Tine
  5  Murn Ažbe
  6  Mohorič Tevž
  7  Purgar Žiga
  8  Lušina Nejc
  9  Šolar Ožbolt
  10  Luznar Urh
  11  Vrhunc Gašper
  Rezervni igralci
  6  Krč Štefan
  15  Valjavec Gašper
  17  Grilc Enej
  Rezervni igralci
  13  Primožič Žak
  14  Šubic Toni
   TRENER
   Preddvor-Šenčur
   Pavlič Gregor
   Niko Železniki
   Pratljačić Ante
   STRELCI
   Preddvor-Šenčur
   1 : 0 19 - Mijatović Daniel (8')
   2 : 0 5 - Bergant Krištof (19')
   3 : 0 13 - Jereb Blaž (21')
   4 : 0 9 - Volčjak Jaka (28')
   5 : 0 13 - Jereb Blaž (29')
   6 : 0 14 - Kristjan Špiler (32')
   7 : 0 14 - Kristjan Špiler (37')
   8 : 0 14 - Kristjan Špiler (39')
   9 : 0 8 - Dolenec Nejc (45')
   10 : 0 3 - Fras Samo (50')
   11 : 0 7 - Kijamet Daris (57')
   12 : 0 4 - Bele Mark (64')
   Niko Železniki
   OPOMINJANI
   Preddvor-Šenčur
   Niko Železniki
   IZKLJUČENI
   Preddvor-Šenčur
   Niko Železniki
   MENJAVE
   Preddvor-Šenčur
  Minuta  Igralec
  41'     17 - Grilc Enej
       5 - Bergant Krištof
  41'     15 - Valjavec Gašper
       9 - Volčjak Jaka
  41'     6 - Krč Štefan
       19 - Mijatović Daniel
   Niko Železniki
  Minuta  Igralec
  53'     14 - Šubic Toni
       8 - Lušina Nejc
  62'     13 - Primožič Žak
       6 - Mohorič Tevž
REZULTATI
GNL-člani 2020/21
8. krog 17.10.20
Kranjska Gora : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 8
Visoko : Zarica Kranj 4 : 1
SIJ Acroni Jesenice : Velesovo-Cerklje 4 : 2
Bled Hirter : Polet 3 : 0
Niko Železniki : Britof 1 : 3
Preddvor : Bohinj 1 : 2
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan