align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-starejši dečki U15
  Zapisnik: 9. krog 18.10.20
   TEKMA: Zarica Bitnje - SIJ Acroni Jesenice 3 : 4 (2 : 1)
   Kraj: Bitnje - Igrišče Bitnje    Gledalcev: 1
   Glavni sodnik Šiljak Vanja
   1. pomočnik: Radosavljević Alex
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Zarica Bitnje
Priimek in ime
  1  Nacevski Martin (V)
  3  Kos Nace
  4  Talić Daris
  6  Malgaj Nejc
  7  Sedej Tian Mai
  8  Kovše Matija
  9  Lebar Maj
  10  Petrič Tim
  11  Gogala Tit
  15  Tine Cuznar
  17  Strajnar Jaka (K)
   SIJ Acroni Jesenice
Priimek in ime
  1  Tadić Ivano (V)
  2  Uščuplić Edin
  4  Samardžić Adis
  6  Halilović Ela
  7  Omerdić Haris
  10  Božić Mateo
  11  Murić Sandin
  14  Adrović Evin
  15  Markež Erik (K)
  18  Kranjec Jan
  19  Huseinbašić Adis
  Rezervni igralci
  13  Košir David
  16  Kuč Leon
  Rezervni igralci
  9  Ugljanin Alen
   TRENER
   Zarica Bitnje
   Mjerimačka Boban
   SIJ Acroni Jesenice
   Džamastagič Maksud
   STRELCI
   Zarica Bitnje
   1 : 0 6 - Malgaj Nejc (9')
   2 : 0 9 - Lebar Maj (22')
   3 : 4 9 - Lebar Maj (69')
   SIJ Acroni Jesenice
   2 : 1 14 - Adrović Evin (34')
   2 : 2 7 - Omerdić Haris (42') 11m
   2 : 3 7 - Omerdić Haris (64')
   2 : 4 9 - Ugljanin Alen (68')
   OPOMINJANI
   Zarica Bitnje
   SIJ Acroni Jesenice
    4 - Samardžić Adis (11')
    15 - Markež Erik (25')
   IZKLJUČENI
   Zarica Bitnje
   SIJ Acroni Jesenice
   MENJAVE
   Zarica Bitnje
  Minuta  Igralec
  60'     16 - Kuč Leon
       10 - Petrič Tim
  69'     13 - Košir David
       8 - Kovše Matija
   SIJ Acroni Jesenice
  Minuta  Igralec
  36'     9 - Ugljanin Alen
       6 - Halilović Ela
REZULTATI
GNL-člani 2020/21
8. krog 17.10.20
Kranjska Gora : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 8
Visoko : Zarica Kranj 4 : 1
SIJ Acroni Jesenice : Velesovo-Cerklje 4 : 2
Bled Hirter : Polet 3 : 0
Niko Železniki : Britof 1 : 3
Preddvor : Bohinj 1 : 2
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan