align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-starejši dečki U15
  Zapisnik: 9. krog 18.10.20
   TEKMA: Šenčur-Velesovo U14 - Sava Kranj 3 : 1 (1 : 0)
   Kraj: Velesovo - Nogometni center Velesovo    Gledalcev: 1
   Glavni sodnik Buzadžija Bojan
   1. pomočnik: Šunkar Jaka
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Šenčur-Velesovo U14
Priimek in ime
  3  Čebulj Jan
  4  Šimnovec Matevž (K)
  6  Stojko Luka
  7  Jesenovec Jošt
  10  Ljubeljšek Matic
  12  Debeljak Ažbe (V)
  15  Okorn Lovro
  16  Šenk Jakob
  17  Podgoršek Jakob
  23  Fon Maj
  77  Šimnovec Ambrož
   Sava Kranj
Priimek in ime
  3  Spasovski David
  4  Zupančič Rok
  6  Gogić Tijan (K)
  9  Nikolić Uroš
  11  Tadić Jaka
  12  Gogić David (V)
  13  Marković Mihailo
  15  Zupančič Urh
  18  Šmitran Savo
  46  Mehani Albert
  47  Kukolaj Dorijan
  Rezervni igralci
  5  Zupanc Matic
  9  Plevel Jerca
  20  Vučenović Nemanja
  25  Udovč Rok
  90  Stojković Uroš
  Rezervni igralci
  5  Stojnić Marko
  16  Maček Maks
  41  Dagarin Oliver
  43  Dvojmoč Tjaš
   TRENER
   Šenčur-Velesovo U14
   Jerina Matic
   Sava Kranj
   Gogič Goran
   STRELCI
   Šenčur-Velesovo U14
   1 : 0 17 - Podgoršek Jakob (22')
   2 : 0 4 - Šimnovec Matevž (38')
   3 : 0 23 - Fon Maj (52')
   Sava Kranj
   3 : 1 9 - Nikolić Uroš (55')
   OPOMINJANI
   Šenčur-Velesovo U14
    10 - Ljubeljšek Matic (37')
    23 - Fon Maj (41')
   Sava Kranj
    15 - Zupančič Urh (37')
    6 - Gogić Tijan (57')
   IZKLJUČENI
   Šenčur-Velesovo U14
    5 - Zupanc Matic (57')
   Sava Kranj
   MENJAVE
   Šenčur-Velesovo U14
  Minuta  Igralec
  45'     9 - Plevel Jerca
       16 - Šenk Jakob
  53'     5 - Zupanc Matic
       23 - Fon Maj
  60'     20 - Vučenović Nemanja
       10 - Ljubeljšek Matic
  67'     25 - Udovč Rok
       7 - Jesenovec Jošt
  70'     90 - Stojković Uroš
       6 - Stojko Luka
   Sava Kranj
  Minuta  Igralec
  53'     16 - Maček Maks
       18 - Šmitran Savo
  54'     41 - Dagarin Oliver
       15 - Zupančič Urh
  57'     5 - Stojnić Marko
       13 - Marković Mihailo
  68'     43 - Dvojmoč Tjaš
       46 - Mehani Albert
REZULTATI
GNL-člani 2020/21
8. krog 17.10.20
Kranjska Gora : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 8
Visoko : Zarica Kranj 4 : 1
SIJ Acroni Jesenice : Velesovo-Cerklje 4 : 2
Bled Hirter : Polet 3 : 0
Niko Železniki : Britof 1 : 3
Preddvor : Bohinj 1 : 2
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan