align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-starejši dečki U15
  Zapisnik: 9. krog 18.10.20
   TEKMA: Triglav Domplan - Škofja Loka-Medvode 5 : 0 (4 : 0)
   Kraj: Kranj - Športni center Kranj - igrišče z UT    Gledalcev: 1
   Glavni sodnik Črček Andraž
   1. pomočnik: Omejc Burger Miha
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Triglav Domplan
Priimek in ime
  4  Glogovčan Jernej
  5  Rajlić Ognjen
  6  Breznik Vid
  7  Varmaz Plava Tian
  10  Tofaj Nikola
  11  Kukavica Inas
  13  Istenič Tim
  15  Bergant Bor
  16  Radiković Luka
  19  Jemec Blaž (K)
  23  Vasić Tijan (V)
   Škofja Loka-Medvode
Priimek in ime
  1  Vrhunec Urban (V)
  2  Hafner Maks
  4  Tošeski Tim
  5  Keše Žak
  6  Vrabec Matevž (K)
  7  Ćosić Kristijan
  8  Medved Tjaš
  9  Kostić Drejc
  10  Zadravec Naj
  17  Handanagić Hanan
  18  Eržen Luka
  Rezervni igralci
  8  Saloski Sefer
  14  Kljajević Vlado
  17  Šluga Erazem
  18  Torkar Nejc
  70  Kuhar Nejc
  Rezervni igralci
  0  Pavlišič Luka (V)
  3  Vučkov Ilijan
  11  Ule Aleksander
  13  Iliev Filip
  14  Stanič Žan Miloš
  15  Košir Anže
  19  Slijepčević Daniel
   TRENER
   Triglav Domplan
   Prača Dalibor
   Škofja Loka-Medvode
   Pokorn Jalen
   STRELCI
   Triglav Domplan
   1 : 0 11 - Kukavica Inas (5')
   2 : 0 16 - Radiković Luka (20')
   3 : 0 7 - Varmaz Plava Tian (28')
   4 : 0 16 - Radiković Luka (31')
   5 : 0 16 - Radiković Luka (69')
   Škofja Loka-Medvode
   OPOMINJANI
   Triglav Domplan
    8 - Saloski Sefer (55')
   Škofja Loka-Medvode
   IZKLJUČENI
   Triglav Domplan
   Škofja Loka-Medvode
   MENJAVE
   Triglav Domplan
  Minuta  Igralec
  36'     17 - Šluga Erazem
       10 - Tofaj Nikola
  36'     14 - Kljajević Vlado
       15 - Bergant Bor
  36'     8 - Saloski Sefer
       11 - Kukavica Inas
  36'     70 - Kuhar Nejc
       4 - Glogovčan Jernej
  36'     18 - Torkar Nejc
       19 - Jemec Blaž
   Škofja Loka-Medvode
  Minuta  Igralec
  36'     19 - Slijepčević Daniel
       4 - Tošeski Tim
  36'     11 - Ule Aleksander
       5 - Keše Žak
  36'     14 - Stanič Žan Miloš
       2 - Hafner Maks
  41'     13 - Iliev Filip
       18 - Eržen Luka
  49'     15 - Košir Anže
       8 - Medved Tjaš
REZULTATI
GNL-člani 2020/21
8. krog 17.10.20
Kranjska Gora : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 8
Visoko : Zarica Kranj 4 : 1
SIJ Acroni Jesenice : Velesovo-Cerklje 4 : 2
Bled Hirter : Polet 3 : 0
Niko Železniki : Britof 1 : 3
Preddvor : Bohinj 1 : 2
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan