align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  Mlajši dečki U13 2020/21-skupina A
  Zapisnik: 5. krog 26.09.20
   TEKMA: Niko Železniki - Škofja Loka 0 : 18 0 : 5
   Kraj: Železniki - Igrišče Nivica, Železniki    Gledalcev: 25
   1. sodnik: Pratljačić Anto
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   Niko Železniki
Priimek in ime
  1  Trojar Urban (V)
  2  Pintar Tine
  3  Tavčar Frančišek
  4  Fejfar Žan
  5  Lušina Miha
  6  Brkić Marino
  7  Fejfar Anže
  8  Luznar Urh (K)
  10  Šolar Vid
   Škofja Loka
Priimek in ime
  1  Mačar Tijan (V)
  2  Omejc Drejc
  3  Oblak Tibor
  5  Mlinar Luka (K)
  8  Matanović Sven
  9  Hostnik Blaž
  10  Šarić Anej
  11  Bizovičar Alhassan Nayee
  12  Jesenovec Žan (V)
  15  Vučenović Aleksej
  16  Pavlišič Jure
  17  Ceferin Bor
  18  Žumer Urban
  22  Kranjc Luka
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   Niko Železniki
   Šturm Tine
   Škofja Loka
   Pokorn Jalen
   STRELCI
   Niko Železniki
   Škofja Loka
   0 : 1 17 - Ceferin Bor (14')
   0 : 2 5 - Mlinar Luka (16')
   0 : 3 15 - Vučenović Aleksej (21')
   0 : 4 17 - Ceferin Bor (27')
   0 : 5 10 - Šarić Anej (28')
   0 : 6 10 - Šarić Anej (32')
   0 : 7 15 - Vučenović Aleksej (33')
   0 : 8 17 - Ceferin Bor (37')
   0 : 9 9 - Hostnik Blaž (41')
   0 : 10 10 - Šarić Anej (46')
   0 : 11 5 - Mlinar Luka (47')
   0 : 12 17 - Ceferin Bor (48')
   0 : 13 17 - Ceferin Bor (49')
   0 : 14 15 - Vučenović Aleksej (50')
   0 : 15 10 - Šarić Anej (55')
   0 : 16 11 - Bizovičar Alhassan Nayee (56')
   0 : 17 11 - Bizovičar Alhassan Nayee (57')
   0 : 18 10 - Šarić Anej (60')
   OPOMINJANI
   Niko Železniki
   Škofja Loka
   IZKLJUČENI
   Niko Železniki
   Škofja Loka
REZULTATI
GNL-člani 2020/21
8. krog 17.10.20
Kranjska Gora : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 8
Visoko : Zarica Kranj 4 : 1
SIJ Acroni Jesenice : Velesovo-Cerklje 4 : 2
Bled Hirter : Polet 3 : 0
Niko Železniki : Britof 1 : 3
Preddvor : Bohinj 1 : 2
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan