align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  Mlajši dečki U13 2020/21-skupina B
  Zapisnik: 2. krog 12.09.20
   TEKMA: Zarica Kranj B - Triglav Podgorje 0 : 30 0 : 20
   Kraj: Kranj- Zarica - Športni park Zarica, Kranj    Gledalcev: 30
   1. sodnik: Grujić Kristina
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   Zarica Kranj B
Priimek in ime
  0  Šubic Jaka
  1  Zorec Nejc (V)
  7  Čebašek Aleksander
  8  Lebar Svit
  10  Stenovec Gašper
  13  Jenko Val
  14  Škufca Matija (K)
  17  Rezelj Aljaž
  23  Demšar Filip
  24  Grujić Leon
   Triglav Podgorje
Priimek in ime
  1  Krasniqi Ilaz
  7  Kranjc Žiga
  8  Huskić Tian
  10  Varagić Aleksij
  15  Baltič Aljaž
  17  Platiša Ruben
  18  Arh Anže
  19  Orehek Aljoša
  21  Sabolek David
  24  Raztresen Nik
  25  Breskvar Jure
  28  Kovač Jaš
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   Zarica Kranj B
   Mjerimačka Boban
   Triglav Podgorje
   Robida Matic
   STRELCI
   Zarica Kranj B
   Triglav Podgorje
   0 : 1 15 - Baltič Aljaž (1')
   0 : 2 10 - Varagić Aleksij (2')
   0 : 3 8 - Huskić Tian (2')
   0 : 4 21 - Sabolek David (7')
   0 : 5 7 - Kranjc Žiga (9')
   0 : 6 7 - Kranjc Žiga (9')
   0 : 7 15 - Baltič Aljaž (10')
   0 : 8 7 - Kranjc Žiga (11')
   0 : 9 21 - Sabolek David (12')
   0 : 10 17 - Platiša Ruben (15')
   0 : 11 15 - Baltič Aljaž (16')
   0 : 12 17 - Platiša Ruben (18')
   0 : 13 19 - Orehek Aljoša (20')
   0 : 14 17 - Platiša Ruben (21')
   0 : 15 19 - Orehek Aljoša (22')
   0 : 16 10 - Varagić Aleksij (23')
   0 : 17 10 - Varagić Aleksij (24')
   0 : 18 21 - Sabolek David (26')
   0 : 19 7 - Kranjc Žiga (28')
   0 : 20 17 - Platiša Ruben (29')
   0 : 21 19 - Orehek Aljoša (35')
   0 : 22 18 - Arh Anže (38')
   0 : 23 7 - Kranjc Žiga (42')
   0 : 24 19 - Orehek Aljoša (45')
   0 : 25 15 - Baltič Aljaž (45')
   0 : 26 19 - Orehek Aljoša (46')
   0 : 27 21 - Sabolek David (52')
   0 : 28 18 - Arh Anže (54')
   0 : 29 19 - Orehek Aljoša (55')
   0 : 30 10 - Varagić Aleksij (56')
   OPOMINJANI
   Zarica Kranj B
   Triglav Podgorje
   IZKLJUČENI
   Zarica Kranj B
   Triglav Podgorje
REZULTATI
GNL-člani 2020/21
8. krog 17.10.20
Kranjska Gora : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 8
Visoko : Zarica Kranj 4 : 1
SIJ Acroni Jesenice : Velesovo-Cerklje 4 : 2
Bled Hirter : Polet 3 : 0
Niko Železniki : Britof 1 : 3
Preddvor : Bohinj 1 : 2
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan