align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  Mlajši dečki U12 2020/21
  Zapisnik: 2. krog 16.09.20
   TEKMA: Triglav Podgorje - Triglav Domplan 2 : 15 (1 : 4)
   Kraj: Tenetiše - Igrišče Tenetiše    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Radosavljević Alex
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Triglav Podgorje
Priimek in ime
  2  Heraković Andrej
  11  Kalabić Aleksa
  13  Kejžar Urh
  15  Kuzmanović Aleksandar
  16  Memić Marat
  17  Radončić Taj
  23  Beljkaš Timon
  25  Marković Petar
  26  Mijatović Sergej
  30  Ažbe Mark (V)
  36  Marjanac Aleksandar
  37  Pravhar Taj
  43  Čiča Neven
  46  Kondić Lion (K)
  48  Stojković Sergej
  49  Stanjko Maj
  51  Gasser Stankovič Maj
   Triglav Domplan
Priimek in ime
  0  Pauković Bojan
  1  Bizjak Gal (V)
  4  Brajić Luka
  5  Bekavac David
  7  Poljak Patrik
  8  Radošević Aleksij
  9  Kazić Alan
  10  Begovič Luka
  11  Radošević Nikolaj
  16  Dulič Brin
  29  Grubešić Dario (K)
  38  Martić Luka
  40  Kranjc Nik
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   Triglav Podgorje
   Robida Matic
   Triglav Domplan
   Kaltak Jasmin
   STRELCI
   Triglav Podgorje
   1 : 4 37 - Pravhar Taj (25')
   2 : 4 37 - Pravhar Taj (31')
   Triglav Domplan
   0 : 1 0 - Pauković Bojan (7')
   0 : 2 10 - Begovič Luka (14')
   0 : 3 38 - Martić Luka (15')
   0 : 4 38 - Martić Luka (24')
   2 : 5 10 - Begovič Luka (37')
   2 : 6 29 - Grubešić Dario (39')
   2 : 7 29 - Grubešić Dario (39')
   2 : 8 29 - Grubešić Dario (40')
   2 : 9 9 - Kazić Alan (44')
   2 : 10 16 - Dulič Brin (44')
   2 : 11 8 - Radošević Aleksij (45')
   2 : 12 16 - Dulič Brin (47')
   2 : 13 9 - Kazić Alan (48')
   2 : 14 8 - Radošević Aleksij (50')
   2 : 15 38 - Martić Luka (55')
   OPOMINJANI
   Triglav Podgorje
   Triglav Domplan
    7 - Poljak Patrik (29')
   IZKLJUČENI
   Triglav Podgorje
   Triglav Domplan
   MENJAVE
   Triglav Podgorje
  Minuta  Igralec
   Triglav Domplan
  Minuta  Igralec
REZULTATI
GNL-člani 2020/21
8. krog 17.10.20
Kranjska Gora : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 8
Visoko : Zarica Kranj 4 : 1
SIJ Acroni Jesenice : Velesovo-Cerklje 4 : 2
Bled Hirter : Polet 3 : 0
Niko Železniki : Britof 1 : 3
Preddvor : Bohinj 1 : 2
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan