align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL - mladinci 2016/17
  Zapisnik: 13. krog 17.04.17
   TEKMA: Sava Kranj - SIJ Acroni Jesenice 3 : 1 (2 : 1)
   Kraj: Stražišče - ŠC Stražišče    Gledalcev: 100
   Glavni sodnik Šivic Borut
   1. pomočnik: Lazarević Mile
   2. pomočnik: Rupnik Stanislav
   Delegat:
   POSTAVI
   Sava Kranj
Priimek in ime Rojen
  1  Ažman Aljoša (V) 20.04.99
  3  Dizdarević Adnan 12.02.98
  4  Zadnik Jan (K) 31.05.99
  5  Xhekaj Endrit 28.04.00
  7  Tufegdžić Ognjen 31.07.99
  8  Varagič Vid 28.07.99
  9  Klemenc Nejc 27.01.99
  11  Lenič Jan 15.03.99
  18  Blažević David 10.04.99
  19  Tomić Toni 24.08.99
  70  Trolli Sherif 03.10.00
   SIJ Acroni Jesenice
Priimek in ime Rojen
  1  Basta Uroš (V) 28.02.00
  2  Džafić Din 01.07.01
  4  Džaferi Egzon 01.02.98
  5  Perviz Ajdin 22.06.99
  8  Džafić Belmin (K) 25.07.99
  9  Bajrić Jasmin 21.03.98
  10  Talić Armin 09.04.00
  11  Bajrić Amar 07.05.01
  14  Durmišević Vernes 14.06.98
  17  Dimitrijević Benjamin 03.06.98
  19  Tubić Adis 25.12.99
  Rezervni igralci
  10  Idrizi Tim 25.07.00
  12  Camaj Rok 09.07.99
  13  Idrizoski Muhamed 20.08.99
  14  Crnalić Anis 25.08.98
  16  Rant Luka 17.11.00
  17  Tkalec Matej 14.12.98
  Rezervni igralci
  6  Bešić Mario 27.11.99
  7  Talić Eldar 24.09.01
  20  Kadirić Adnan 28.04.00
   TRENER
   Sava Kranj
   Nikić Dario
   SIJ Acroni Jesenice
   Beširović Suad
   STRELCI
   Sava Kranj
   1 : 0 19 - Tomić Toni (9')
   2 : 0 4 - Zadnik Jan (37')
   3 : 1 10 - Idrizi Tim (73')
   SIJ Acroni Jesenice
   2 : 1 11 - Bajrić Amar (43')
   OPOMINJANI
   Sava Kranj
    7 - Tufegdžić Ognjen (20')
    3 - Dizdarević Adnan (23')
    11 - Lenič Jan (51')
    4 - Zadnik Jan (85')
   SIJ Acroni Jesenice
    8 - Džafić Belmin (59')
    10 - Talić Armin (65')
   IZKLJUČENI
   Sava Kranj
   SIJ Acroni Jesenice
   MENJAVE
   Sava Kranj
  Minuta  Igralec
  46'     16 - Rant Luka
       18 - Blažević David
  57'     10 - Idrizi Tim
       70 - Trolli Sherif
  90'     14 - Crnalić Anis
       11 - Lenič Jan
  91'     17 - Tkalec Matej
       5 - Xhekaj Endrit
  92'     13 - Idrizoski Muhamed
       8 - Varagič Vid
   SIJ Acroni Jesenice
  Minuta  Igralec
  65'     7 - Talić Eldar
       9 - Bajrić Jasmin
REZULTATI
GNL-člani 2016/17
23. krog 03.06.17
Zarica Kranj B : Škofja Loka 3 : 0
Preddvor : Britof 1 : 0
Bohinj : Žiri 1 : 1
Naklo : JuRentA Bitnje 0 : 2
Visoko : SIJ Acroni Jesenice 1 : 3
Polet : Kondor Godešič 3 : 4
Niko Železniki : Jecom Sport DLN 2 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan