align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL - mladinci 2016/17
  Zapisnik: 13. krog 17.04.17
   TEKMA: Škofja Loka - Medvode - Britof 4 : 1 (1 : 1)
   Kraj: Škofja Loka - Puštal    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Medvešček Blaž
   1. pomočnik: Gerkman Borut
   2. pomočnik: Buzadžija Bojan
   Delegat:
   POSTAVI
   Škofja Loka - Medvode
Priimek in ime Rojen
  1  Banič Luka (V) 19.08.98
  3  Anžlovar Luka 30.08.98
  4  Tramte Tine 13.10.99
  5  Zajc Gašper 06.06.99
  6  Novak Sergej (K) 12.08.99
  7  Gartner Jaka 09.04.99
  8  Murn Aljaž 03.07.99
  9  Avguštin Peter 19.02.99
  10  Kukovec Gašper 23.10.98
  13  Cof Peter 13.12.99
  18  Trojanšek Tine 20.03.00
   Britof
Priimek in ime Rojen
  5  Polanc Denis 04.01.99
  6  Šenk Gašper 20.05.98
  7  Iličič Luka 25.09.98
  9  Matijaševič Tjuš 12.11.99
  10  Krč Urban (K) 08.11.98
  11  Radojčić Vukoje 24.01.98
  12  Kabashi Mendurim (V) 30.10.00
  13  Kalar Gašper 01.06.98
  14  Babić Josip 14.03.99
  18  Bajželj Tom 24.04.99
  20  Sedlar Mark 08.04.99
  Rezervni igralci
  2  Kolenović Edi 15.07.98
  11  Nosan Matija 17.02.00
  14  Košir Rok 03.11.98
  Rezervni igralci
  8  Kukavica Benjamin 11.03.98
  15  Maček Mitja 22.10.00
  16  Košir Urh 16.01.99
  17  Csipö Gašper 07.06.99
  19  Mali Adrijan 04.08.99
   TRENER
   Škofja Loka - Medvode
   Blažir Matej
   Britof
   Dojčinović Vladimir
   STRELCI
   Škofja Loka - Medvode
   1 : 0 4 - Tramte Tine (2')
   2 : 1 4 - Tramte Tine (57') 11m
   3 : 1 4 - Tramte Tine (88')
   4 : 1 4 - Tramte Tine (90')
   Britof
   1 : 1 10 - Krč Urban (15')
   OPOMINJANI
   Škofja Loka - Medvode
    10 - Kukovec Gašper (19')
    4 - Tramte Tine (62')
    1 - Banič Luka (75')
   Britof
    20 - Sedlar Mark (47')
    18 - Bajželj Tom (57')
   IZKLJUČENI
   Škofja Loka - Medvode
   Britof
   MENJAVE
   Škofja Loka - Medvode
  Minuta  Igralec
  62'     11 - Nosan Matija
       13 - Cof Peter
  64'     2 - Kolenović Edi
       18 - Trojanšek Tine
   Britof
  Minuta  Igralec
  46'     16 - Košir Urh
       9 - Matijaševič Tjuš
  64'     15 - Maček Mitja
       20 - Sedlar Mark
  80'     8 - Kukavica Benjamin
       5 - Polanc Denis
REZULTATI
GNL-člani 2017/18
3. krog 16.09.17
Škofja Loka : Velesovo 5 : 0
Naklo : JuRentA Bitnje 0 : 1
Polet : Visoko 0 : 1
Žiri : Niko Železniki 5 : 0
Britof : Royal Sport DLN 6 : 2
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan