align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL - mladinci 2016/17
  Zapisnik: 14. krog 23.04.17
   TEKMA: SIJ Acroni Jesenice - Visoko-Preddvor 7 : 0 (4 : 0)
   Kraj: Jesenice - Podmežakla    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Jerič Jaka
   1. pomočnik: Majnik Jaka
   2. pomočnik: Celjer Tilen
   Delegat:
   POSTAVI
   SIJ Acroni Jesenice
Priimek in ime Rojen
  4  Džaferi Egzon 01.02.98
  5  Perviz Ajdin 22.06.99
  6  Krupić Amar 31.05.00
  7  Džafić Din 01.07.01
  8  Džafić Belmin (K) 25.07.99
  9  Bajrić Amar 07.05.01
  10  Varmaz Benjamin 14.05.98
  11  Bešić Mario 27.11.99
  12  Lukić Uroš (V) 21.03.01
  14  Durmišević Vernes 14.06.98
  19  Tubić Adis 25.12.99
   Visoko-Preddvor
Priimek in ime Rojen
  1  Snedec Bor (V) 02.10.99
  2  Krč Matija (K) 30.09.98
  3  Novak Luka 04.03.99
  4  Zadravec Žiga 05.07.99
  6  Debeljak Gal 05.10.00
  7  Strniša Jakob 02.09.00
  8  Gerkman Andraž 26.11.98
  9  Jelar Domen 24.05.99
  10  Križnar Nejc 07.07.99
  13  Vesel Matic 13.01.01
  20  Šunkar Jan 14.03.98
  Rezervni igralci
  13  Talić Benjamin 24.09.01
  15  Bikovski Filip 06.11.00
  18  Kadirić Adnan 28.04.00
  Rezervni igralci
  5  Žerovnik Blaž 23.01.99
  18  Bertoncelj Urh 14.12.99
  19  Kne Žan 20.10.99
   TRENER
   SIJ Acroni Jesenice
   Beširović Suad
   Visoko-Preddvor
   Kern Gašper
   STRELCI
   SIJ Acroni Jesenice
   1 : 0 8 - Džafić Belmin (16')
   2 : 0 11 - Bešić Mario (20')
   3 : 0 7 - Džafić Din (22')
   4 : 0 9 - Bajrić Amar (36')
   5 : 0 8 - Džafić Belmin (57')
   6 : 0 14 - Durmišević Vernes (61')
   7 : 0 8 - Džafić Belmin (86')
   Visoko-Preddvor
   OPOMINJANI
   SIJ Acroni Jesenice
   Visoko-Preddvor
    1 - Snedec Bor (89')
   IZKLJUČENI
   SIJ Acroni Jesenice
   Visoko-Preddvor
   MENJAVE
   SIJ Acroni Jesenice
  Minuta  Igralec
  60'     15 - Bikovski Filip
       6 - Krupić Amar
   Visoko-Preddvor
  Minuta  Igralec
  46'     5 - Žerovnik Blaž
       3 - Novak Luka
  61'     18 - Bertoncelj Urh
       9 - Jelar Domen
  72'     19 - Kne Žan
       8 - Gerkman Andraž
REZULTATI
GNL-člani 2017/18
3. krog 16.09.17
Škofja Loka : Velesovo 5 : 0
Naklo : JuRentA Bitnje 0 : 1
Polet : Visoko 0 : 1
Žiri : Niko Železniki 5 : 0
Britof : Royal Sport DLN 6 : 2
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan