align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL - mladinci 2016/17
  Zapisnik: 15. krog 26.04.17
   TEKMA: Visoko-Preddvor - Britof 2 : 3 (2 : 1)
   Kraj: Visoko - Športni park Visoko    Gledalcev: 10
   Glavni sodnik Žnidaršič Žiga
   1. pomočnik: Žumer Matic
   2. pomočnik: Gregorc Jan
   Delegat:
   POSTAVI
   Visoko-Preddvor
Priimek in ime Rojen
  1  Snedec Bor (V) 02.10.99
  2  Krč Matija (K) 30.09.98
  4  Vesel Matic 13.01.01
  5  Žerovnik Blaž 23.01.99
  6  Debeljak Gal 05.10.00
  7  Pernuš Matej 06.09.99
  8  Gerkman Andraž 26.11.98
  9  Jelar Domen 24.05.99
  10  Križnar Nejc 07.07.99
  11  Strniša Jakob 02.09.00
  18  Bertoncelj Urh 14.12.99
   Britof
Priimek in ime Rojen
  2  Maček Mitja 22.10.00
  5  Polanc Denis 04.01.99
  7  Iličič Luka 25.09.98
  9  Matijaševič Tjuš 12.11.99
  10  Krč Urban 08.11.98
  11  Kukavica Benjamin (K) 11.03.98
  12  Kabashi Mendurim (V) 30.10.00
  13  Kalar Gašper 01.06.98
  14  Babić Josip 14.03.99
  17  Ziherl Lovro 01.03.01
  18  Perhavc Rok 12.06.01
  Rezervni igralci
  13  Nikolovski Darko 14.09.99
  19  Kne Žan 20.10.99
  Rezervni igralci
  3  Ademaj Jahir 13.08.00
  15  Šenk Miha 04.06.00
  16  Lebar Maks 12.06.01
  20  Zahariev Martin 27.07.01
   TRENER
   Visoko-Preddvor
   Kern Gašper
   Britof
   Dojčinović Vladimir
   STRELCI
   Visoko-Preddvor
   1 : 1 11 - Strniša Jakob (6')
   2 : 1 7 - Pernuš Matej (28')
   Britof
   0 : 1 14 - Babić Josip (2')
   2 : 2 14 - Babić Josip (46')
   2 : 3 9 - Matijaševič Tjuš (72')
   OPOMINJANI
   Visoko-Preddvor
    8 - Gerkman Andraž (61')
    11 - Strniša Jakob (78')
   Britof
    2 - Maček Mitja (55')
   IZKLJUČENI
   Visoko-Preddvor
   Britof
   MENJAVE
   Visoko-Preddvor
  Minuta  Igralec
  73'     19 - Kne Žan
       18 - Bertoncelj Urh
   Britof
  Minuta  Igralec
  46'     3 - Ademaj Jahir
       17 - Ziherl Lovro
  56'     15 - Šenk Miha
       11 - Kukavica Benjamin
  83'     16 - Lebar Maks
       9 - Matijaševič Tjuš
REZULTATI
GNL-člani 2016/17
23. krog 03.06.17
Zarica Kranj B : Škofja Loka 3 : 0
Preddvor : Britof 1 : 0
Bohinj : Žiri 1 : 1
Naklo : JuRentA Bitnje 0 : 2
Visoko : SIJ Acroni Jesenice 1 : 3
Polet : Kondor Godešič 3 : 4
Niko Železniki : Jecom Sport DLN 2 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan