align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL - mladinci 2016/17
  Zapisnik: 15. krog 03.05.17
   TEKMA: Žiri - Zarica Kranj 1 : 0 (0 : 0)
   Kraj: ŽIRI - STADION POLJE    Gledalcev: 55
   Glavni sodnik Jelovčan Tadej
   1. pomočnik: Jamnik Jure
   2. pomočnik: Kolenović Edi
   Delegat:
   POSTAVI
   Žiri
Priimek in ime Rojen
  1  Poljanšek Žiga (V) 08.06.00
  2  Kristan Maj (K) 29.07.99
  3  Kavčič Tobija 06.08.01
  4  Brence Benjamin 30.04.98
  5  Frlic Miha 30.08.99
  6  Frelih Blaž 26.02.00
  7  Prek Rene 17.03.98
  9  Dolenc Tine 25.03.99
  10  Drmota Matic 14.01.00
  11  Šifrar Tjaš 23.11.01
  18  Pintar Aljaž 29.03.01
   Zarica Kranj
Priimek in ime Rojen
  1  Jovič Žiga (V) 02.07.99
  2  Basta Jan 13.10.98
  5  Podvratnik Renato 26.03.99
  6  Kljajić Filip 09.09.99
  7  Samardžić Benjamin 31.05.01
  9  Sanković Luka 27.05.00
  10  Bokal Šter Tian 27.06.99
  11  Mehani Erjon 18.11.99
  13  Vučkić Edin 28.10.98
  16  Shaykarov Hristiyan 17.10.99
  18  Zabavnik Marc (K) 21.05.00
  Rezervni igralci
  12  Poljanšek Žan 19.04.02
  13  Košir Lovro 24.02.01
  15  Perić Dejan 14.09.99
  17  Frelih Jure 16.05.01
  Rezervni igralci
  8  Taskov Dejan 17.11.00
   TRENER
   Žiri
   Koblar Darjo
   Zarica Kranj
   Marušič Robert
   STRELCI
   Žiri
   1 : 0 12 - Poljanšek Žan (77')
   Zarica Kranj
   OPOMINJANI
   Žiri
    11 - Šifrar Tjaš (58')
    7 - Prek Rene (87')
    4 - Brence Benjamin (89')
   Zarica Kranj
    2 - Basta Jan (46')
    13 - Vučkić Edin (59')
    9 - Sanković Luka (80')
   IZKLJUČENI
   Žiri
   Zarica Kranj
    2 - Basta Jan (86')
   MENJAVE
   Žiri
  Minuta  Igralec
  10'     17 - Frelih Jure
       9 - Dolenc Tine
  46'     12 - Poljanšek Žan
       18 - Pintar Aljaž
  46'     13 - Košir Lovro
       5 - Frlic Miha
  82'     15 - Perić Dejan
       6 - Frelih Blaž
   Zarica Kranj
  Minuta  Igralec
  46'     8 - Taskov Dejan
       18 - Zabavnik Marc
REZULTATI
GNL-člani 2016/17
23. krog 03.06.17
Zarica Kranj B : Škofja Loka 3 : 0
Preddvor : Britof 1 : 0
Bohinj : Žiri 1 : 1
Naklo : JuRentA Bitnje 0 : 2
Visoko : SIJ Acroni Jesenice 1 : 3
Polet : Kondor Godešič 3 : 4
Niko Železniki : Jecom Sport DLN 2 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan