align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL - mladinci 2016/17
  Zapisnik: 10. krog 04.05.17
   TEKMA: Britof - Šobec Lesce 2 : 0 (0 : 0)
   Kraj: Britof - NK Britof    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Podgoršek Marko
   1. pomočnik: Brezar Davor
   2. pomočnik: Vreček Bor
   Delegat:
   POSTAVI
   Britof
Priimek in ime Rojen
  5  Polanc Denis 04.01.99
  7  Iličič Luka 25.09.98
  8  Kukavica Benjamin (K) 11.03.98
  9  Matijaševič Tjuš 12.11.99
  11  Radojčić Vukoje 24.01.98
  12  Kabashi Mendurim (V) 30.10.00
  13  Kalar Gašper 01.06.98
  14  Babić Josip 14.03.99
  15  Maček Mitja 22.10.00
  16  Lebar Maks 12.06.01
  20  Sedlar Mark 08.04.99
   Šobec Lesce
Priimek in ime Rojen
  1  Štular Jurij (V) 09.01.99
  2  Pogačnik Jure 26.04.99
  3  Mandeljc Rok 25.11.99
  4  Lavtar Matevž 31.08.99
  5  Amidžić Maid (K) 27.01.98
  7  Sever Blaž 02.05.99
  8  Jovanović David 17.08.98
  9  Amidžić Adis 27.01.98
  10  Rozman Miha 13.06.98
  13  Mlakar Rok 28.06.98
  21  Kremenović Igor 21.01.99
  Rezervni igralci
  10  Krč Urban 08.11.98
  17  Stevanovič Gal 12.07.00
  18  Bajželj Tom 24.04.99
  Rezervni igralci
  14  Kramar Mark 20.04.00
  16  Veseli Bekim 22.11.00
  17  Lavtar Gašper 23.02.01
  20  Lap Aljoša 14.08.00
   TRENER
   Britof
   Dojčinović Vladimir
   Šobec Lesce
   Bertoncelj Jurij
   STRELCI
   Britof
   1 : 0 14 - Babić Josip (56')
   2 : 0 13 - Kalar Gašper (73')
   Šobec Lesce
   OPOMINJANI
   Britof
    13 - Kalar Gašper (60')
   Šobec Lesce
    4 - Lavtar Matevž (42')
    21 - Kremenović Igor (70')
    20 - Lap Aljoša (75')
   IZKLJUČENI
   Britof
    7 - Iličič Luka (62')
   Šobec Lesce
    4 - Lavtar Matevž (42')
   MENJAVE
   Britof
  Minuta  Igralec
  68'     10 - Krč Urban
       11 - Radojčić Vukoje
  89'     17 - Stevanovič Gal
       9 - Matijaševič Tjuš
   Šobec Lesce
  Minuta  Igralec
  57'     16 - Veseli Bekim
       21 - Kremenović Igor
  64'     14 - Kramar Mark
       3 - Mandeljc Rok
  73'     20 - Lap Aljoša
       10 - Rozman Miha
  73'     17 - Lavtar Gašper
       7 - Sever Blaž
REZULTATI
GNL-člani 2016/17
23. krog 03.06.17
Zarica Kranj B : Škofja Loka 3 : 0
Preddvor : Britof 1 : 0
Bohinj : Žiri 1 : 1
Naklo : JuRentA Bitnje 0 : 2
Visoko : SIJ Acroni Jesenice 1 : 3
Polet : Kondor Godešič 3 : 4
Niko Železniki : Jecom Sport DLN 2 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan