align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL - mladinci 2016/17
  Zapisnik: 16. krog 07.05.17
   TEKMA: Britof - SIJ Acroni Jesenice 2 : 2 (0 : 0)
   Kraj: Britof - NK Britof    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Stojanoski Andraž
   1. pomočnik: Oblak Tomaž
   2. pomočnik: Brezar Davor
   Delegat:
   POSTAVI
   Britof
Priimek in ime Rojen
  2  Perhavc Rok 12.06.01
  5  Polanc Denis 04.01.99
  6  Šenk Gašper 20.05.98
  8  Kukavica Benjamin (K) 11.03.98
  9  Matijaševič Tjuš 12.11.99
  10  Krč Urban 08.11.98
  11  Radojčić Vukoje 24.01.98
  12  Kabashi Mendurim (V) 30.10.00
  13  Kalar Gašper 01.06.98
  14  Babić Josip 14.03.99
  20  Sedlar Mark 08.04.99
   SIJ Acroni Jesenice
Priimek in ime Rojen
  1  Kovač Dejan (V) 09.07.01
  3  Kadirić Adnan 28.04.00
  4  Džaferi Egzon 01.02.98
  5  Perviz Ajdin 22.06.99
  7  Talić Armin 09.04.00
  8  Džafić Belmin (K) 25.07.99
  10  Varmaz Benjamin 14.05.98
  11  Bešić Mario 27.11.99
  14  Durmišević Vernes 14.06.98
  17  Dimitrijević Benjamin 03.06.98
  19  Tubić Adis 25.12.99
  Rezervni igralci
  4  Zahariev Martin 27.07.01
  7  Ziherl Lovro 01.03.01
  16  Lebar Maks 12.06.01
  18  Bajželj Tom 24.04.99
  Rezervni igralci
  6  Bajrić Amar 07.05.01
  9  Bajrić Jasmin 21.03.98
  13  Bytyqi Blendon 19.01.99
  15  Džafić Din 01.07.01
  18  Krupić Amar 31.05.00
  20  Baxhaku Astrit 27.05.00
   TRENER
   Britof
   Dojčinović Vladimir
   SIJ Acroni Jesenice
   Beširović Suad
   STRELCI
   Britof
   1 : 2 10 - Krč Urban (80')
   2 : 2 13 - Kalar Gašper (86')
   SIJ Acroni Jesenice
   0 : 1 8 - Džafić Belmin (58')
   0 : 2 9 - Bajrić Jasmin (74')
   OPOMINJANI
   Britof
   SIJ Acroni Jesenice
    4 - Džaferi Egzon (73')
   IZKLJUČENI
   Britof
   SIJ Acroni Jesenice
    11 - Bešić Mario (82')
   MENJAVE
   Britof
  Minuta  Igralec
  75'     18 - Bajželj Tom
       20 - Sedlar Mark
  85'     16 - Lebar Maks
       6 - Šenk Gašper
   SIJ Acroni Jesenice
  Minuta  Igralec
  46'     9 - Bajrić Jasmin
       3 - Kadirić Adnan
  57'     20 - Baxhaku Astrit
       5 - Perviz Ajdin
  85'     15 - Džafić Din
       14 - Durmišević Vernes
  89'     6 - Bajrić Amar
       7 - Talić Armin
REZULTATI
GNL-člani 2017/18
11. krog 04.11.17
Niko Železniki : Zarica Kranj B 2 : 1
JuRentA Bitnje : Preddvor 4 : 2
Visoko : Kondor Godešič 9 : 0
Naklo : Škofja Loka 0 : 0
Velesovo : Royal Sport DLN 0 : 1
Žiri : Britof 5 : 2
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan