align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL - mladinci 2016/17
  Zapisnik: 18. krog 21.05.17
   TEKMA: Šobec Lesce - SIJ Acroni Jesenice 2 : 2 (0 : 2)
   Kraj: LESCE - NA ŽAGI    Gledalcev: 100
   Glavni sodnik Manojlović Dejan
   1. pomočnik: Lazarević Mile
   2. pomočnik: Simijonov Roberto
   Delegat:
   POSTAVI
   Šobec Lesce
Priimek in ime Rojen
  1  Štular Jurij (V) 09.01.99
  2  Pogačnik Jure 26.04.99
  4  Kremenović Igor 21.01.99
  5  Amidžić Maid (K) 27.01.98
  6  Kozinc Bor 16.06.99
  7  Sever Blaž 02.05.99
  8  Jovanović David 17.08.98
  9  Amidžić Adis 27.01.98
  10  Rozman Miha 13.06.98
  11  Mlakar Rok 28.06.98
  14  Kramar Mark 20.04.00
   SIJ Acroni Jesenice
Priimek in ime Rojen
  1  Kovač Dejan (V) 09.07.01
  4  Džaferi Egzon 01.02.98
  5  Perviz Ajdin 22.06.99
  6  Basta Uroš 28.02.00
  7  Talić Armin 09.04.00
  9  Bajrić Jasmin 21.03.98
  10  Varmaz Benjamin (K) 14.05.98
  11  Bešić Mario 27.11.99
  14  Durmišević Vernes 14.06.98
  17  Dimitrijević Benjamin 03.06.98
  19  Tubić Adis 25.12.99
  Rezervni igralci
  3  Mandeljc Rok 25.11.99
  15  Čebašek Rok 15.10.01
  16  Veseli Bekim 22.11.00
  17  Lavtar Gašper 23.02.01
  Rezervni igralci
  2  Baxhaku Astrit 27.05.00
  3  Khodakhah Benjamin 29.09.02
  8  Bajrić Amar 07.05.01
  13  Bytyqi Blendon 19.01.99
  16  Džafić Din 01.07.01
   TRENER
   Šobec Lesce
   Bertoncelj Jurij
   SIJ Acroni Jesenice
   Beširović Suad
   STRELCI
   Šobec Lesce
   1 : 2 10 - Rozman Miha (66')
   2 : 2 10 - Rozman Miha (85')
   SIJ Acroni Jesenice
   0 : 1 9 - Bajrić Jasmin (32')
   0 : 2 14 - Durmišević Vernes (38')
   OPOMINJANI
   Šobec Lesce
    2 - Pogačnik Jure (60')
   SIJ Acroni Jesenice
    7 - Talić Armin (49')
   IZKLJUČENI
   Šobec Lesce
   SIJ Acroni Jesenice
   MENJAVE
   Šobec Lesce
  Minuta  Igralec
  46'     16 - Veseli Bekim
       6 - Kozinc Bor
  70'     15 - Čebašek Rok
       9 - Amidžić Adis
  80'     17 - Lavtar Gašper
       11 - Mlakar Rok
   SIJ Acroni Jesenice
  Minuta  Igralec
  70'     16 - Džafić Din
       6 - Basta Uroš
  82'     2 - Baxhaku Astrit
       11 - Bešić Mario
  85'     8 - Bajrić Amar
       9 - Bajrić Jasmin
REZULTATI
GNL-člani 2017/18
9. krog 21.10.17
Niko Železniki : Kondor Godešič 3 : 1
Naklo : Zarica Kranj B 0 : 1
Žiri : Preddvor 9 : 0
Visoko : Velesovo 0 : 0
JuRentA Bitnje : Royal Sport DLN 4 : 1
Polet : Britof 1 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan