align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL - mladinci 2016/17
  Zapisnik: 19. krog 28.05.17
   TEKMA: Šobec Lesce - Škofja Loka - Medvode 3 : 2 (2 : 2)
   Kraj: LESCE - NA ŽAGI    Gledalcev: 180
   Glavni sodnik Račman Anže
   1. pomočnik: Zašev Venco
   2. pomočnik: Simijonov Roberto
   Delegat:
   POSTAVI
   Šobec Lesce
Priimek in ime Rojen
  1  Štular Jurij (V) 09.01.99
  2  Pogačnik Jure 26.04.99
  5  Amidžić Maid (K) 27.01.98
  6  Kozinc Bor 16.06.99
  7  Sever Blaž 02.05.99
  8  Jovanović David 17.08.98
  9  Lavtar Gašper 23.02.01
  10  Rozman Miha 13.06.98
  11  Mlakar Rok 28.06.98
  14  Lap Aljoša 14.08.00
  17  Gorzeti Jan 27.07.01
   Škofja Loka - Medvode
Priimek in ime Rojen
  1  Banič Luka (V) 19.08.98
  4  Zajc Gašper 06.06.99
  5  Gartner Jaka 09.04.99
  6  Novak Sergej (K) 12.08.99
  8  Murn Aljaž 03.07.99
  10  Avguštin Peter 19.02.99
  11  Delalić Dino 10.07.99
  15  Gruden Nik 06.08.01
  17  Kolenović Edi 15.07.98
  20  Anžlovar Luka 30.08.98
  23  Kukovec Gašper 23.10.98
  Rezervni igralci
  16  Cvikl Miha 15.05.01
  18  Rebec Jan 03.07.00
  Rezervni igralci
  7  Jovanov Mihail 31.12.01
  18  Trojanšek Tine 20.03.00
   TRENER
   Šobec Lesce
   Bertoncelj Jurij
   Škofja Loka - Medvode
   Vuković Danilo
   STRELCI
   Šobec Lesce
   0 : 2 6 - Kozinc Bor (27') AG
   1 : 2 17 - Gorzeti Jan (30')
   2 : 2 8 - Jovanović David (41') 11m
   3 : 2 14 - Lap Aljoša (57')
   Škofja Loka - Medvode
   0 : 1 1 - Banič Luka (21') 11m
   OPOMINJANI
   Šobec Lesce
    7 - Sever Blaž (52')
    2 - Pogačnik Jure (90')
   Škofja Loka - Medvode
    23 - Kukovec Gašper (54')
    4 - Zajc Gašper (67')
    6 - Novak Sergej (78')
   IZKLJUČENI
   Šobec Lesce
   Škofja Loka - Medvode
   MENJAVE
   Šobec Lesce
  Minuta  Igralec
  57'     16 - Cvikl Miha
       11 - Mlakar Rok
   Škofja Loka - Medvode
  Minuta  Igralec
  57'     7 - Jovanov Mihail
       11 - Delalić Dino
  57'     18 - Trojanšek Tine
       17 - Kolenović Edi
REZULTATI
GNL-člani 2016/17
23. krog 03.06.17
Zarica Kranj B : Škofja Loka 3 : 0
Preddvor : Britof 1 : 0
Bohinj : Žiri 1 : 1
Naklo : JuRentA Bitnje 0 : 2
Visoko : SIJ Acroni Jesenice 1 : 3
Polet : Kondor Godešič 3 : 4
Niko Železniki : Jecom Sport DLN 2 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan