align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL - mladinci 2016/17
  Zapisnik: 21. krog 04.06.17
   TEKMA: Sava Kranj - Šobec Lesce 4 : 0 (1 : 0)
   Kraj: Stražišče - ŠC Stražišče    Gledalcev: 80
   Glavni sodnik Šmajc David
   1. pomočnik: Žnidaršič Žiga
   2. pomočnik: Račman Anže
   Delegat:
   POSTAVI
   Sava Kranj
Priimek in ime Rojen
  1  Hočevar Žan Marko (V) 16.02.01
  4  Zadnik Jan (K) 31.05.99
  5  Xhekaj Endrit 28.04.00
  6  Dizdarević Adnan 12.02.98
  7  Tufegdžić Ognjen 31.07.99
  8  Jelovčan Žiga 20.07.99
  9  Klemenc Nejc 27.01.99
  11  Lenič Jan 15.03.99
  14  Crnalić Anis 25.08.98
  18  Blažević David 10.04.99
  20  Tomić Toni 24.08.99
   Šobec Lesce
Priimek in ime Rojen
  1  Štular Jurij (V) 09.01.99
  2  Pogačnik Jure 26.04.99
  3  Rozman Miha 13.06.98
  5  Amidžić Maid (K) 27.01.98
  6  Kozinc Bor 16.06.99
  7  Kramar Mark 20.04.00
  8  Jovanović David 17.08.98
  10  Kremenović Igor 21.01.99
  11  Mlakar Rok 28.06.98
  16  Gorzeti Žan 27.07.01
  17  Gorzeti Jan 27.07.01
  Rezervni igralci
  10  Idrizi Tim 25.07.00
  12  Camaj Rok (V) 09.07.99
  13  Idrizoski Muhamed 20.08.99
  16  Ažman Aljoša 20.04.99
  17  Tkalec Matej 14.12.98
  Rezervni igralci
   TRENER
   Sava Kranj
   Nikić Dario
   Šobec Lesce
   Bertoncelj Jurij
   STRELCI
   Sava Kranj
   1 : 0 6 - Dizdarević Adnan (24')
   2 : 0 9 - Klemenc Nejc (60')
   3 : 0 11 - Lenič Jan (66')
   4 : 0 17 - Tkalec Matej (86')
   Šobec Lesce
   OPOMINJANI
   Sava Kranj
   Šobec Lesce
   IZKLJUČENI
   Sava Kranj
   Šobec Lesce
   MENJAVE
   Sava Kranj
  Minuta  Igralec
  58'     12 - Camaj Rok
       1 - Hočevar Žan Marko
  58'     10 - Idrizi Tim
       8 - Jelovčan Žiga
  58'     17 - Tkalec Matej
       5 - Xhekaj Endrit
  70'     13 - Idrizoski Muhamed
       14 - Crnalić Anis
  75'     16 - Ažman Aljoša
       18 - Blažević David
   Šobec Lesce
  Minuta  Igralec
REZULTATI
GNL-člani 2016/17
23. krog 03.06.17
Zarica Kranj B : Škofja Loka 3 : 0
Preddvor : Britof 1 : 0
Bohinj : Žiri 1 : 1
Naklo : JuRentA Bitnje 0 : 2
Visoko : SIJ Acroni Jesenice 1 : 3
Polet : Kondor Godešič 3 : 4
Niko Železniki : Jecom Sport DLN 2 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan