align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL - mladinci 2016/17
  Zapisnik: 21. krog 04.06.17
   TEKMA: SIJ Acroni Jesenice - Britof 4 : 5 (2 : 2)
   Kraj: Jesenice - Podmežakla    Gledalcev: 80
   Glavni sodnik Zupan Žiga
   1. pomočnik: Krsnik Luka
   2. pomočnik: Blatnik Just
   Delegat:
   POSTAVI
   SIJ Acroni Jesenice
Priimek in ime Rojen
  1  Kovač Dejan (V) 09.07.01
  2  Perviz Ajdin 22.06.99
  3  Tubić Adis 25.12.99
  4  Džaferi Egzon 01.02.98
  8  Khodakhah Benjamin 29.09.02
  9  Bajrić Amar 07.05.01
  10  Džafić Din 01.07.01
  11  Bešić Mario (K) 27.11.99
  15  Baxhaku Astrit 27.05.00
  18  Varmaz Benjamin 14.05.98
  20  Pižuk Saša 29.05.00
   Britof
Priimek in ime Rojen
  1  Kabashi Mendurim (V) 30.10.00
  3  Maček Mitja 22.10.00
  5  Eržen Tjaž 19.10.01
  6  Šenk Gašper 20.05.98
  7  Radojčić Vukoje 24.01.98
  8  Kukavica Benjamin 11.03.98
  9  Matijaševič Tjuš 12.11.99
  10  Iličič Luka 25.09.98
  14  Babić Josip 14.03.99
  19  Bajželj Tom (K) 24.04.99
  20  Panjan Nejc 31.07.00
  Rezervni igralci
  6  Nikše Nik 09.02.02
  7  Bajrić Jasmin 21.03.98
  13  Bytyqi Blendon 19.01.99
  14  Živanović Igor 17.01.02
  16  Pajaziti Florentin 04.09.00
  17  Kadirić Adnan 28.04.00
  19  Bilbija Uroš 17.06.02
  Rezervni igralci
   TRENER
   SIJ Acroni Jesenice
   Beširović Suad
   Britof
   Dojčinović Vladimir
   STRELCI
   SIJ Acroni Jesenice
   1 : 1 9 - Bajrić Amar (23')
   2 : 2 9 - Bajrić Amar (37')
   3 : 3 18 - Varmaz Benjamin (63') 11m
   4 : 5 10 - Džafić Din (85')
   Britof
   0 : 1 9 - Matijaševič Tjuš (13')
   1 : 2 7 - Radojčić Vukoje (29') 11m
   2 : 3 9 - Matijaševič Tjuš (48')
   3 : 4 6 - Šenk Gašper (68')
   3 : 5 10 - Iličič Luka (81')
   OPOMINJANI
   SIJ Acroni Jesenice
    15 - Baxhaku Astrit (23')
    18 - Varmaz Benjamin (32')
    10 - Džafić Din (60')
   Britof
    20 - Panjan Nejc (34')
    1 - Kabashi Mendurim (34')
    8 - Kukavica Benjamin (57')
    5 - Eržen Tjaž (78')
   IZKLJUČENI
   SIJ Acroni Jesenice
   Britof
    20 - Panjan Nejc (34')
   MENJAVE
   SIJ Acroni Jesenice
  Minuta  Igralec
  46'     7 - Bajrić Jasmin
       8 - Khodakhah Benjamin
  46'     17 - Kadirić Adnan
       20 - Pižuk Saša
  70'     16 - Pajaziti Florentin
       18 - Varmaz Benjamin
  82'     13 - Bytyqi Blendon
       15 - Baxhaku Astrit
   Britof
  Minuta  Igralec
REZULTATI
GNL-člani 2017/18
9. krog 21.10.17
Niko Železniki : Kondor Godešič 3 : 1
Naklo : Zarica Kranj B 0 : 1
Žiri : Preddvor 9 : 0
Visoko : Velesovo 0 : 0
JuRentA Bitnje : Royal Sport DLN 4 : 1
Polet : Britof 1 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan