align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL - mladinci 2016/17
  Zapisnik: 1. krog 04.09.16
   TEKMA: Šobec Lesce - Britof 2 : 0 (1 : 0)
   Kraj: LESCE - NA ŽAGI    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Vreček Bor
   1. pomočnik: Lazarević Mile
   2. pomočnik: Lombar Nika
   Delegat:
   POSTAVI
   Šobec Lesce
Priimek in ime Rojen
  1  Štular Jurij (V) 09.01.99
  2  Pogačnik Jure 26.04.99
  3  Mandeljc Rok 25.11.99
  4  Lavtar Matevž 31.08.99
  5  Amidžić Maid (K) 27.01.98
  6  Kozinc Bor 16.06.99
  7  Sever Blaž 02.05.99
  8  Jovanović David 17.08.98
  9  Amidžić Adis 27.01.98
  10  Rozman Miha 13.06.98
  19  Veseli Bekim 22.11.00
   Britof
Priimek in ime Rojen
  1  Šupuk Kenan (V) 19.01.98
  4  Kukavica Benjamin (K) 11.03.98
  5  Djaković Dejan 16.05.98
  6  Šenk Gašper 20.05.98
  8  Mali Adrijan 04.08.99
  11  Matijaševič Tjuš 12.11.99
  14  Babić Josip 14.03.99
  15  Bajželj Tom 24.04.99
  17  Dedić Ervin 25.11.98
  18  Csipö Gašper 07.06.99
  19  Sedlar Mark 08.04.99
  Rezervni igralci
  14  Kramar Mark 20.04.00
  15  Mitrić Stefan 18.12.01
  17  Lap Aljoša 14.08.00
  20  Jovanović Damjan 29.06.01
  Rezervni igralci
  2  Šenk Miha 04.06.00
  3  Maček Mitja 22.10.00
  7  Kovič Blaž 19.02.00
  10  Borenović Aleksander 21.06.98
  13  Sodnik Miha 10.10.99
  16  Novak Jaka 04.01.00
   TRENER
   Šobec Lesce
   Bertoncelj Jurij
   Britof
   Dojčinović Vladimir
   STRELCI
   Šobec Lesce
   1 : 0 9 - Amidžić Adis (14')
   2 : 0 9 - Amidžić Adis (55')
   Britof
   OPOMINJANI
   Šobec Lesce
   Britof
    18 - Csipö Gašper (27')
    15 - Bajželj Tom (30')
    11 - Matijaševič Tjuš (43')
   IZKLJUČENI
   Šobec Lesce
   Britof
   MENJAVE
   Šobec Lesce
  Minuta  Igralec
  46'     14 - Kramar Mark
       7 - Sever Blaž
  82'     17 - Lap Aljoša
       19 - Veseli Bekim
  85'     20 - Jovanović Damjan
       8 - Jovanović David
  89'     15 - Mitrić Stefan
       9 - Amidžić Adis
   Britof
  Minuta  Igralec
  46'     7 - Kovič Blaž
       8 - Mali Adrijan
  46'     3 - Maček Mitja
       17 - Dedić Ervin
  63'     16 - Novak Jaka
       18 - Csipö Gašper
  80'     10 - Borenović Aleksander
       11 - Matijaševič Tjuš
  82'     2 - Šenk Miha
       14 - Babić Josip
REZULTATI
GNL-člani 2016/17
23. krog 03.06.17
Zarica Kranj B : Škofja Loka 3 : 0
Preddvor : Britof 1 : 0
Bohinj : Žiri 1 : 1
Naklo : JuRentA Bitnje 0 : 2
Visoko : SIJ Acroni Jesenice 1 : 3
Polet : Kondor Godešič 3 : 4
Niko Železniki : Jecom Sport DLN 2 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan