align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL - mladinci 2016/17
  Zapisnik: 3. krog 18.09.16
   TEKMA: Škofja Loka - Medvode - Jesenice 4 : 1 (1 : 1)
   Kraj: Škofja Loka - Puštal    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Močnik Perič Aleš
   1. pomočnik: Zupan Žiga
   2. pomočnik: Dobnikar Tilen
   Delegat:
   POSTAVI
   Škofja Loka - Medvode
Priimek in ime Rojen
  1  Banič Luka (V) 19.08.98
  4  Zajc Gašper 06.06.99
  5  Stanonik Tadej 31.08.98
  6  Novak Sergej (K) 12.08.99
  7  Tramte Tine 13.10.99
  8  Murn Aljaž 03.07.99
  10  Kukovec Gašper 23.10.98
  11  Nosan Matija 17.02.00
  13  Cof Peter 13.12.99
  16  Anžlovar Luka 30.08.98
  18  Gartner Jaka 09.04.99
   Jesenice
Priimek in ime Rojen
  3  Kalender Ammar 01.01.98
  4  Mezek Timotej 07.07.99
  5  Perviz Ajdin 22.06.99
  7  Benkovič Jon 09.10.98
  10  Varmaz Benjamin 14.05.98
  11  Bešić Mario 27.11.99
  12  Kovač Dejan (V) 09.07.01
  15  Tadić Stefan 02.06.99
  17  Dimitrijević Benjamin (K) 03.06.98
  18  Džafić Belmin 25.07.99
  19  Tubić Adis 25.12.99
  Rezervni igralci
  2  Kralj Matic 09.06.99
  3  Avguštin Peter 19.02.99
  9  Delalić Dino 10.07.99
  12  Kozjek Anže (V) 22.03.98
  14  Košir Blaž 03.11.98
  15  Oven Adam 24.04.99
  17  Bokan Gaj 24.04.99
  Rezervni igralci
  8  Talić Armin 09.04.00
  9  Bajrić Amar 07.05.01
  13  Džafić Din 01.07.01
  14  Bytyqi Blendon 19.01.99
  16  Krupić Amar 31.05.00
   TRENER
   Škofja Loka - Medvode
   Blažir Matej
   Jesenice
   Beširović Suad
   STRELCI
   Škofja Loka - Medvode
   1 : 1 16 - Anžlovar Luka (38')
   2 : 1 16 - Anžlovar Luka (61')
   3 : 1 7 - Tramte Tine (64')
   4 : 1 7 - Tramte Tine (78')
   Jesenice
   0 : 1 11 - Bešić Mario (34')
   OPOMINJANI
   Škofja Loka - Medvode
    7 - Tramte Tine (60')
   Jesenice
    4 - Mezek Timotej (77')
   IZKLJUČENI
   Škofja Loka - Medvode
    1 - Banič Luka (8')
   Jesenice
    12 - Kovač Dejan (73')
   MENJAVE
   Škofja Loka - Medvode
  Minuta  Igralec
  8'     3 - Avguštin Peter
       11 - Nosan Matija
  62'     17 - Bokan Gaj
       16 - Anžlovar Luka
  73'     2 - Kralj Matic
       13 - Cof Peter
  82'     14 - Košir Blaž
       7 - Tramte Tine
  89'     9 - Delalić Dino
       10 - Kukovec Gašper
   Jesenice
  Minuta  Igralec
  46'     13 - Džafić Din
       3 - Kalender Ammar
  46'     14 - Bytyqi Blendon
       5 - Perviz Ajdin
  62'     9 - Bajrić Amar
       10 - Varmaz Benjamin
  73'     16 - Krupić Amar
       7 - Benkovič Jon
  84'     8 - Talić Armin
       18 - Džafić Belmin
REZULTATI
GNL-člani 2017/18
3. krog 16.09.17
Škofja Loka : Velesovo 5 : 0
Naklo : JuRentA Bitnje 0 : 1
Polet : Visoko 0 : 1
Žiri : Niko Železniki 5 : 0
Britof : Royal Sport DLN 6 : 2
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan