align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL - mladinci 2016/17
  Zapisnik: 4. krog 25.09.16
   TEKMA: Britof - Škofja Loka - Medvode 0 : 1 (0 : 0)
   Kraj: Britof - NK Britof    Gledalcev: 100
   Glavni sodnik Habuš Žan
   1. pomočnik: Šiljak Vanja
   2. pomočnik: Lombar Nika
   Delegat:
   POSTAVI
   Britof
Priimek in ime Rojen
  1  Šenk Kristjan (V) 27.04.01
  3  Djaković Dejan 16.05.98
  5  Polanc Denis 04.01.99
  6  Šenk Gašper (K) 20.05.98
  9  Kovič Blaž 19.02.00
  11  Matijaševič Tjuš 12.11.99
  13  Kalar Gašper 01.06.98
  14  Babić Josip 14.03.99
  15  Maček Mitja 22.10.00
  17  Dedić Ervin 25.11.98
  18  Csipö Gašper 07.06.99
   Škofja Loka - Medvode
Priimek in ime Rojen
  1  Kozjek Anže (V) 22.03.98
  4  Zajc Gašper 06.06.99
  6  Novak Sergej (K) 12.08.99
  7  Tramte Tine 13.10.99
  8  Murn Aljaž 03.07.99
  10  Kukovec Gašper 23.10.98
  11  Nosan Matija 17.02.00
  13  Cof Peter 13.12.99
  14  Avguštin Peter 19.02.99
  16  Anžlovar Luka 30.08.98
  18  Gartner Jaka 09.04.99
  Rezervni igralci
  2  Novak Jaka 04.01.00
  4  Šenk Miha 04.06.00
  7  Stevanovič Gal 12.07.00
  8  Mali Adrijan 04.08.99
  10  Borenović Aleksander 21.06.98
  16  Sodnik Miha 10.10.99
  20  Sedlar Mark 08.04.99
  Rezervni igralci
  2  Kralj Matic 09.06.99
  5  Košir Blaž 03.11.98
  9  Delalić Dino 10.07.99
  15  Oven Adam 24.04.99
  17  Bokan Gaj 24.04.99
   TRENER
   Britof
   Dojčinović Aleksandar
   Škofja Loka - Medvode
   Blažir Matej
   STRELCI
   Britof
   Škofja Loka - Medvode
   0 : 1 4 - Zajc Gašper (54')
   OPOMINJANI
   Britof
    11 - Matijaševič Tjuš (23')
    9 - Kovič Blaž (85')
   Škofja Loka - Medvode
    6 - Novak Sergej (45')
    14 - Avguštin Peter (89')
   IZKLJUČENI
   Britof
   Škofja Loka - Medvode
   MENJAVE
   Britof
  Minuta  Igralec
  56'     7 - Stevanovič Gal
       17 - Dedić Ervin
  75'     2 - Novak Jaka
       11 - Matijaševič Tjuš
  85'     4 - Šenk Miha
       5 - Polanc Denis
   Škofja Loka - Medvode
  Minuta  Igralec
  75'     9 - Delalić Dino
       11 - Nosan Matija
  81'     2 - Kralj Matic
       7 - Tramte Tine
REZULTATI
GNL-člani 2016/17
23. krog 03.06.17
Zarica Kranj B : Škofja Loka 3 : 0
Preddvor : Britof 1 : 0
Bohinj : Žiri 1 : 1
Naklo : JuRentA Bitnje 0 : 2
Visoko : SIJ Acroni Jesenice 1 : 3
Polet : Kondor Godešič 3 : 4
Niko Železniki : Jecom Sport DLN 2 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan