align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL - mladinci 2016/17
  Zapisnik: 5. krog 02.10.16
   TEKMA: Visoko-Preddvor - Jesenice 2 : 1 (2 : 0)
   Kraj: Visoko - Športni park Visoko    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Jerič Jaka
   1. pomočnik: Potočnik Aljaž
   2. pomočnik: Lombar Nika
   Delegat:
   POSTAVI
   Visoko-Preddvor
Priimek in ime Rojen
  1  Snedec Bor (V) 02.10.99
  2  Krč Matija (K) 30.09.98
  3  Debeljak Žan 10.03.99
  4  Zadravec Žiga 05.07.99
  5  Novak Luka 04.03.99
  6  Križnar Nejc 07.07.99
  7  Strniša Jakob 02.09.00
  8  Kne Žan 20.10.99
  9  Žerovnik Blaž 23.01.99
  10  Gerkman Andraž 26.11.98
  14  Rejc Andrej 17.04.98
   Jesenice
Priimek in ime Rojen
  1  Basta Uroš (V) 28.02.00
  2  Kalender Ammar 01.01.98
  5  Biščević Alan 08.03.01
  7  Benkovič Jon 09.10.98
  8  Mezek Timotej 07.07.99
  10  Varmaz Benjamin 14.05.98
  11  Bešić Mario 27.11.99
  15  Tadić Stefan 02.06.99
  17  Dimitrijević Benjamin (K) 03.06.98
  18  Džafić Belmin 25.07.99
  19  Tubić Adis 25.12.99
  Rezervni igralci
  11  Pavlin Nik 12.07.99
  16  Nikolovski Darko 14.09.99
  20  Martinjak Jaka 14.06.99
  Rezervni igralci
  3  Bytyqi Blendon 19.01.99
  6  Talić Armin 09.04.00
  9  Bajrić Amar 07.05.01
  12  Kovač Dejan (V) 09.07.01
  14  Džafić Din 01.07.01
   TRENER
   Visoko-Preddvor
   Kern Gašper
   Jesenice
   Beširović Suad
   STRELCI
   Visoko-Preddvor
   1 : 0 14 - Rejc Andrej (3')
   2 : 0 7 - Strniša Jakob (9')
   Jesenice
   2 : 1 11 - Bešić Mario (84')
   OPOMINJANI
   Visoko-Preddvor
    8 - Kne Žan (56')
    3 - Debeljak Žan (66')
   Jesenice
    18 - Džafić Belmin (43')
    2 - Kalender Ammar (51')
   IZKLJUČENI
   Visoko-Preddvor
   Jesenice
   MENJAVE
   Visoko-Preddvor
  Minuta  Igralec
  90'     16 - Nikolovski Darko
       14 - Rejc Andrej
  90'     20 - Martinjak Jaka
       8 - Kne Žan
   Jesenice
  Minuta  Igralec
  46'     9 - Bajrić Amar
       5 - Biščević Alan
  52'     6 - Talić Armin
       15 - Tadić Stefan
REZULTATI
GNL-člani 2016/17
23. krog 03.06.17
Zarica Kranj B : Škofja Loka 3 : 0
Preddvor : Britof 1 : 0
Bohinj : Žiri 1 : 1
Naklo : JuRentA Bitnje 0 : 2
Visoko : SIJ Acroni Jesenice 1 : 3
Polet : Kondor Godešič 3 : 4
Niko Železniki : Jecom Sport DLN 2 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan