align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL - mladinci 2016/17
  Zapisnik: 6. krog 09.10.16
   TEKMA: Britof - Visoko-Preddvor 5 : 0 (5 : 0)
   Kraj: Britof - NK Britof    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Jerič Anže
   1. pomočnik: Majnik Jaka
   2. pomočnik: Žumer Matic
   Delegat:
   POSTAVI
   Britof
Priimek in ime Rojen
  1  Šenk Kristjan (V) 27.04.01
  2  Maček Mitja 22.10.00
  3  Djaković Dejan 16.05.98
  4  Kukavica Benjamin (K) 11.03.98
  5  Polanc Denis 04.01.99
  6  Šenk Gašper 20.05.98
  9  Sitar Tevž 05.11.98
  11  Matijaševič Tjuš 12.11.99
  13  Kalar Gašper 01.06.98
  14  Babić Josip 14.03.99
  18  Csipö Gašper 07.06.99
   Visoko-Preddvor
Priimek in ime Rojen
  1  Snedec Bor (V) 02.10.99
  2  Krč Matija (K) 30.09.98
  3  Debeljak Žan 10.03.99
  4  Zadravec Žiga 05.07.99
  5  Novak Luka 04.03.99
  7  Strniša Jakob 02.09.00
  8  Kne Žan 20.10.99
  9  Žerovnik Blaž 23.01.99
  10  Gerkman Andraž 26.11.98
  11  Globočnik Jaka 20.06.99
  17  Jelar Domen 24.05.99
  Rezervni igralci
  7  Stevanovič Gal 12.07.00
  10  Borenović Aleksander 21.06.98
  17  Dedić Ervin 25.11.98
  19  Bajželj Tom 24.04.99
  20  Sedlar Mark 08.04.99
  Rezervni igralci
  13  Nikolovski Darko 14.09.99
  14  Martinjak Jaka 14.06.99
   TRENER
   Britof
   Dojčinović Aleksandar
   Visoko-Preddvor
   Kern Gašper
   STRELCI
   Britof
   1 : 0 4 - Kukavica Benjamin (2')
   2 : 0 9 - Sitar Tevž (6')
   3 : 0 18 - Csipö Gašper (26')
   4 : 0 11 - Matijaševič Tjuš (41') 11m
   5 : 0 14 - Babić Josip (44')
   Visoko-Preddvor
   OPOMINJANI
   Britof
   Visoko-Preddvor
   IZKLJUČENI
   Britof
   Visoko-Preddvor
   MENJAVE
   Britof
  Minuta  Igralec
  46'     17 - Dedić Ervin
       5 - Polanc Denis
  46'     10 - Borenović Aleksander
       6 - Šenk Gašper
  46'     19 - Bajželj Tom
       3 - Djaković Dejan
  52'     20 - Sedlar Mark
       2 - Maček Mitja
  55'     7 - Stevanovič Gal
       11 - Matijaševič Tjuš
   Visoko-Preddvor
  Minuta  Igralec
REZULTATI
GNL-člani 2017/18
11. krog 04.11.17
Niko Železniki : Zarica Kranj B 2 : 1
JuRentA Bitnje : Preddvor 4 : 2
Visoko : Kondor Godešič 9 : 0
Naklo : Škofja Loka 0 : 0
Velesovo : Royal Sport DLN 0 : 1
Žiri : Britof 5 : 2
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan