align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL - mladinci 2016/17
  Zapisnik: 9. krog 30.10.16
   TEKMA: Britof - Niko Železniki 2 : 0 (1 : 0)
   Kraj: Britof - NK Britof    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Jerič Jaka
   1. pomočnik: Potočnik Aljaž
   2. pomočnik: Majnik Jaka
   Delegat:
   POSTAVI
   Britof
Priimek in ime Rojen
  1  Kabashi Mendurim (V) 30.10.00
  5  Polanc Denis 04.01.99
  6  Šenk Gašper 20.05.98
  7  Djaković Dejan 16.05.98
  8  Kukavica Benjamin (K) 11.03.98
  9  Matijaševič Tjuš 12.11.99
  13  Kalar Gašper 01.06.98
  14  Babić Josip 14.03.99
  16  Mali Adrijan 04.08.99
  18  Csipö Gašper 07.06.99
  20  Bajželj Tom 24.04.99
   Niko Železniki
Priimek in ime Rojen
  1  Kankelj Tim (V) 09.01.99
  2  Mohorič Luka 03.04.99
  3  Pintar Rok (K) 12.01.98
  4  Frelih Rok 06.04.00
  5  Habjan Staš 28.11.99
  6  Benedičič Miha 24.07.98
  7  Tomaševič Žan 24.03.99
  8  Gajgar Patrik 20.12.99
  9  Prezelj Nejc 11.08.99
  10  Jensterle Iris 17.04.99
  11  Drobnič Jakob 14.06.99
  Rezervni igralci
  4  Maček Mitja 22.10.00
  10  Borenović Aleksander 21.06.98
  15  Ademaj Jahir 13.08.00
  17  Dedić Ervin 25.11.98
  19  Stevanovič Gal 12.07.00
  Rezervni igralci
  13  Bobar Jaša 24.06.99
   TRENER
   Britof
   Dojčinović Vladimir
   Niko Železniki
   Jenstrle Aleš
   STRELCI
   Britof
   1 : 0 5 - Polanc Denis (1')
   2 : 0 14 - Babić Josip (70')
   Niko Železniki
   OPOMINJANI
   Britof
   Niko Železniki
   IZKLJUČENI
   Britof
   Niko Železniki
   MENJAVE
   Britof
  Minuta  Igralec
  61'     19 - Stevanovič Gal
       7 - Djaković Dejan
  67'     17 - Dedić Ervin
       20 - Bajželj Tom
  72'     10 - Borenović Aleksander
       9 - Matijaševič Tjuš
  78'     4 - Maček Mitja
       13 - Kalar Gašper
  82'     15 - Ademaj Jahir
       6 - Šenk Gašper
   Niko Železniki
  Minuta  Igralec
  51'     13 - Bobar Jaša
       8 - Gajgar Patrik
REZULTATI
GNL-člani 2016/17
23. krog 03.06.17
Zarica Kranj B : Škofja Loka 3 : 0
Preddvor : Britof 1 : 0
Bohinj : Žiri 1 : 1
Naklo : JuRentA Bitnje 0 : 2
Visoko : SIJ Acroni Jesenice 1 : 3
Polet : Kondor Godešič 3 : 4
Niko Železniki : Jecom Sport DLN 2 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan