align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL - mladinci 2016/17
  Zapisnik: 12. krog 09.04.17
   TEKMA: SIJ Acroni Jesenice - Škofja Loka - Medvode 5 : 2 (2 : 0)
   Kraj: Jesenice - Podmežakla    Gledalcev: 100
   Glavni sodnik Vreček Bor
   1. pomočnik: Habuš Žan
   2. pomočnik: Gerkman Borut
   Delegat:
   POSTAVI
   SIJ Acroni Jesenice
Priimek in ime Rojen
  4  Džaferi Egzon 01.02.98
  5  Perviz Ajdin 22.06.99
  6  Kaker Anže 15.11.00
  8  Talić Armin 09.04.00
  10  Varmaz Benjamin 14.05.98
  11  Bešić Mario 27.11.99
  12  Kovač Dejan (V) 09.07.01
  13  Džafić Din 01.07.01
  14  Durmišević Vernes 14.06.98
  15  Kadirić Adnan 28.04.00
  17  Dimitrijević Benjamin (K) 03.06.98
   Škofja Loka - Medvode
Priimek in ime Rojen
  1  Banič Luka (V) 19.08.98
  3  Anžlovar Luka 30.08.98
  4  Prosen Oskar 09.03.00
  5  Zajc Gašper 06.06.99
  6  Bizant Žiga 12.01.01
  7  Tramte Tine 13.10.99
  8  Murn Aljaž 03.07.99
  10  Kukovec Gašper 23.10.98
  14  Stanonik Tadej (K) 31.08.98
  17  Kolenović Edi 15.07.98
  Rezervni igralci
  2  Talić Eldar 24.09.01
  7  Kalender Ammar 01.01.98
  9  Bajrić Amar 07.05.01
  16  Krupić Amar 31.05.00
  18  Biščević Alan 08.03.01
  20  Mezek Timotej 07.07.99
  Rezervni igralci
   TRENER
   SIJ Acroni Jesenice
   Beširović Suad
   Škofja Loka - Medvode
   Blažir Matej
   STRELCI
   SIJ Acroni Jesenice
   1 : 0 11 - Bešić Mario (4')
   2 : 0 11 - Bešić Mario (45')
   3 : 0 11 - Bešić Mario (48')
   4 : 1 11 - Bešić Mario (72')
   5 : 2 9 - Bajrić Amar (88')
   Škofja Loka - Medvode
   3 : 1 3 - Anžlovar Luka (65')
   4 : 2 3 - Anžlovar Luka (85')
   OPOMINJANI
   SIJ Acroni Jesenice
    10 - Varmaz Benjamin (55')
   Škofja Loka - Medvode
    6 - Bizant Žiga (21')
    1 - Banič Luka (37')
   IZKLJUČENI
   SIJ Acroni Jesenice
    12 - Kovač Dejan (11')
   Škofja Loka - Medvode
    6 - Bizant Žiga (50')
   MENJAVE
   SIJ Acroni Jesenice
  Minuta  Igralec
  46'     9 - Bajrić Amar
       6 - Kaker Anže
  46'     7 - Kalender Ammar
       5 - Perviz Ajdin
  71'     16 - Krupić Amar
       8 - Talić Armin
  72'     2 - Talić Eldar
       10 - Varmaz Benjamin
  79'     20 - Mezek Timotej
       11 - Bešić Mario
   Škofja Loka - Medvode
  Minuta  Igralec
REZULTATI
GNL-člani 2016/17
23. krog 03.06.17
Zarica Kranj B : Škofja Loka 3 : 0
Preddvor : Britof 1 : 0
Bohinj : Žiri 1 : 1
Naklo : JuRentA Bitnje 0 : 2
Visoko : SIJ Acroni Jesenice 1 : 3
Polet : Kondor Godešič 3 : 4
Niko Železniki : Jecom Sport DLN 2 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan