align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL - kadeti 2016/17
  Zapisnik: 13. krog 22.04.17
   TEKMA: Visoko - Preddvor - Britof 0 : 5 (0 : 1)
   Kraj: Visoko - Športni park Visoko    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Jerič Jaka
   1. pomočnik: Šiljak Vanja
   2. pomočnik: Celjer Tilen
   Delegat:
   POSTAVI
   Visoko - Preddvor
Priimek in ime
  1  Kmetič Žiga (V)
  2  Pilar Aleks
  3  Merlin Gašper
  4  Rebolj Nik
  5  Štern Vid
  6  Debeljak Jan
  8  Debeljak Gal (K)
  9  Vesel Matic
  10  Naglič Matej
  11  Gorjanc Lovro
  20  Likozar Gašper
   Britof
Priimek in ime
  1  Šenk Kristjan (V)
  2  Perhavc Rok
  3  Maček Mitja (K)
  4  Eržen Tjaž
  5  Perpar Zupan Nik
  7  Šenk Miha
  8  Zahariev Martin
  10  Ademaj Jahir
  11  Kovič Blaž
  17  Stevanovič Gal
  19  Lebar Maks
  Rezervni igralci
  12  Baškovec Erazem (V)
  15  Markelj Jan
  16  Markelj Žan
  17  Drekonja Tilen
  Rezervni igralci
  9  Moškon Blaž
  12  Gartner Žiga (V)
  13  Naglič David
  14  Perko Filip
  15  Ziherl Lovro
  18  Marković Robert
  20  Panjan Nejc
   TRENER
   Visoko - Preddvor
   Mehić Anis
   Britof
   Alibabić Nedžad
   STRELCI
   Visoko - Preddvor
   Britof
   0 : 1 10 - Ademaj Jahir (30')
   0 : 2 19 - Lebar Maks (41')
   0 : 3 17 - Stevanovič Gal (53') 11m
   0 : 4 10 - Ademaj Jahir (64') 11m
   0 : 5 8 - Zahariev Martin (66')
   OPOMINJANI
   Visoko - Preddvor
    4 - Rebolj Nik (64')
   Britof
   IZKLJUČENI
   Visoko - Preddvor
   Britof
   MENJAVE
   Visoko - Preddvor
  Minuta  Igralec
  60'     15 - Markelj Jan
       8 - Debeljak Gal
  64'     12 - Baškovec Erazem
       1 - Kmetič Žiga
  69'     17 - Drekonja Tilen
       11 - Gorjanc Lovro
   Britof
  Minuta  Igralec
  57'     15 - Ziherl Lovro
       17 - Stevanovič Gal
  69'     9 - Moškon Blaž
       19 - Lebar Maks
  69'     13 - Naglič David
       10 - Ademaj Jahir
  69'     14 - Perko Filip
       8 - Zahariev Martin
  69'     20 - Panjan Nejc
       4 - Eržen Tjaž
REZULTATI
GNL-člani 2017/18
20. krog 23.05.18
JuRentA Bitnje : Visoko 3 : 3
Kondor Godešič : Velesovo 2 : 4
Zarica Kranj B : Niko Železniki 0 : 2
Britof : Žiri 0 : 9
Polet : Royal Sport DLN 3 : 2
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan